Doporučujeme

Tipy na originální vánoční dárky

Stále nevíte co letos na Vánoce? Zkuste něco osobního a přitom originálního.

Vlastní kryt na mobil

Telefon má dnes téměř každý. Většina jej navíc chrání různými kryty, skly a podobně. Najít vhodný kryt na mobil, který by se líbil každému je jednak složité a vůbec ne originální. Zkuste něco jiného. Navrhněte si vlastní kryt na mobil s fotkou, obrázkem či libovolným motivem. Oblíbené jsou fotky domácích mazlíčků, dětí, fotky z dovolených… Nechce emoce na Vás dýchat kdykoli a kdekoli.

Vlastní kryty jsou vyrobeny z odolného pevného plastu, který pomůže ochránit telefon před zničením při pádu. Co je ale na krytu nejlepší, je samotný potisk. Ten je i z bočních stran kolem tlačítek a je nezničitelný!

Můžete do krytu rýpat nůžkami, hodit jej do pračky a myčky a potisk to bez problému snese. Vlastní potisk je totiž vypalován do krytu ve vakuu při teplotě 200°C. To dříve Váš telefon zestárne natolik, že jej sami vyhodíte i s krytem, než se potisk na vlastním krytu poničí. Navrhněte si vlastní kryt na webu https://vlastnikryt.cz/

Když už jsme u těch osobitých dárků, zůstaneme u nich.

Vlastní hrnek s fotkou

Keramické hrnky se jmény jsou už pomalu v každém krámě. Hrnek s vlastním motivem je však mnohem zajímavější, i když nejde o nic nového ani převratného. Mnohem zajímavější však mohou být různé typy hrníčků a lahví.

Co třeba ideální dárek pro přítele?

Kovová placatka s vlastní fotkou

Jak se říká, každý správný muž, má mít…placatku. Pokud ji potisknete originálním motivem, něčím co je danému člověku blízké, bude mít s tohoto parádního dárku jistě radost. A pokud ji navíc naplníte oblíbeným nápojem, jistě zahřeje nejen u srdce, ale třeba i slza ukápne.

Elegantní termohrnek s brčkem a s vlastní fotkou

Nejen muži se mohou těšit z parádního dárku. Taková malá stylová termo láhev o objemu 300ml s nepropustným víčkem potěší naprosto každého, od dětí, přes manželky, až po babičky a dědečky. Horký nápoj můžete nosit klidně v tašce bez obav, že by se snad mohl rozlít. A co je na tomto termohrnku úplně to nejlepší, kromě toho, že s vlastním potiskem se budete všude cítit naprosto skvěle? Je to právě ono nepropustné víčko, které obsahuje vyklápěcí slámku, takže můžete pít i za chůze bez obav, že byste se polili. Ideální pro děti, na túry či na vánoční trhy.

Stylový termo pohár na víno s vlastní fotkou

A když už jsme načaly vánoční svátky, tak nesmí chybět svařák. Báječné svařené víno má rád snad každý. A jak by Vám chutnalo, kdyby nebylo v plastovém kelímku, ani ožmoulaném hrnečku, kde v zimě rychle chládne? Představte si sklenku na víno, bez stopky a v termo provedení. A navíc s vánočními motivy, s přáním, s fotkou svého miláčka, no prostě cokoli Vás napadne. Stylový hrnek na zimu, který prostě musíte mít!

Oblíbené hrnky můžete si sami navrhnout na webu https://hrnickator.cz