Doporučujeme

Sportovní haly a zastřešování sportovišť

Nejen profesionání sportovci, ale i amatéři, kteří chtějí něco udělat pro své zdraví, se zejména v zimním období potřebují se svými aktivitami uchýlit někam pod střechu. Pro tyto účely je naprosto ideální sportovní hala, kterou si může obec či sportovní klub pořídit rychle a levně. Druhou variantou je zastřešení stávajícího sportoviště. Stavbou a zastřešováním sportovních ploch se zabývá společnost Polak.cz, která sportovní haly vyrábí a montuje. Zastřešení je výhodné například u tenisových, volejbalových či basketbalových kurtů, ale zastřešit lze i ledovou plochu určenou pro hokejisty i pro bruslící veřejnost.

Čím se sportovní hala vyznačuje

Firma Polak.cz vyrábí sportovní haly, které mají pevnou konstrukci z příhradových rámů potaženou vysoce odolnou textílií. Halu je možné doplňovat o další výbavu, jako například o tribuny pro diváky, hokejové mantinely, odvětrávací a prosvětlovací okna, osvětlení, elektroinstalaci nebo i vytápění.

Proč je montovaná hala výhodná?

Především pro jednoduchost a rychlost výstavby a nízkou pořizovací cenu. Stejně rychle, jako lze montovanou sportovní halu postavit, je možné ji také demontovat a přemístit podle potřeby na jiné místo. To ocení její majitelé například v situaci, kdy je pronajímatel pozemku požádá o vyklizení plochy, na které hala stojí. Další významnou předností jsou zanedbatelné provozní náklady, jelikož montovaná sportovní hala nevyžaduje téměř žádnou údržbu. K výhodám je třeba také připočítat variabilnost, neboť halu je možné podle potřeb rozšiřovat, prodlužovat nebo ji propojit s jinou přilehlou budovou. Jednoduše lze k ní také přistavět šatnu, klubovnu či jiné zázemí.

Pro jaké sporty je vhodná?

Především se v ní mohou provozovat všechny sálové sporty, a to jak na amatérské, tak i na profesionální úrovni. Sportovní oddíly i veřejnost tak mají ideální podmínky pro své aktivity bez ohledu na venkovní teplotu a rozmary počasí.

Kontakt

Firmu najdete na webu http://www.haly-polak.cz/cs/sportovni-haly-1.html a informace získáte na telefonu nebo prostřednictvím e-mailu, jejichž čísla najdete na webových stránkách firmy.