Doporučujeme

Proč si vybrat koupelnu od českého výrobce Lebon?

Možná jste narazili na bohatou nabídku neobyčejných koupelen značky Le Bon a zajímalo by vás, co je na tomto koupelnovém nábytku tak skvělé? My vám to prozradíme.

Značka Le Bon vznikla již roku 1992, kdy se její zakladatel René Novák rozhodl, že chce navrhovat a vyrábět vlastní nábytek. A tak se také stalo! Od dob prvních návrhů a vyrobených skříněk uběhla řada let a dnes je nabídka tohoto výrobce srovnávána s těmi nejlepšími.

Neobyčejně s Le Bonem

Aby vaše koupelna nebyla jen neosobním místem s kubíky skladovacího prostoru, je třeba spolupracovat s někým, pro koho je váš projekt stejně tak důležitý jako pro vás. Český výrobce koupelen a kuchyní Le Bon nabízí skutečně individuální přístup. Jeho koncept neobyčejných koupelen a kuchyní nekončí v šuplíku, je realizován u konkrétních zákazníků.

Neobyčejné koupelny jsou navrhovány přesně pro dané místo, tak, aby vyhovovaly zvykům a velikosti konkrétní domácnosti. Díky tomu je každý nábytek do koupelny, každá sestava do kuchyně originální a jiná. Společné je jen kvalitní řemeslné zpracování a vychytávky, například v podobě čelních ploch bez úchytek.

 

Zábavná hra s místem

Myslíte, že v malém bytě toho příliš vymyslet nejde? Opak je pravdou! V Le Bon se snaží využívat každý volný centimetr. Kuchyňské skříně jsou až ke stropu, koupelnové skřínky se dají zavěsit, pracovní linka je hlubší a za ní lze najít praktický úložný prostor v podobě skřínky na koření. Nábytek Le Bon vás překvapí svou hravosti, funkčností i moderním a neočekávaným designem.

Prestižní ocenění EDIDA časopisu ELLE DECORATION

l304-foto O kvalitním designu a dobré práci designérů svědčí také to, že koncept NEOBYČEJNÉ KUCHYNĚ LE BON získal prestižní ocenění EDIDA – Elle Decoration International Design Awards za rok 2014.

Chcete novou kuchyni nebo jenom potřebujete nové led osvětlení do koupelny? Celou nabídku najdete na lebon.cz