Dlouhé elegantní nohy? Jedině v lodičkách!

Jen málokterá část ženského oděvu je více sexy než lodičky. Právě ony z nás žen dělají elegantní vysoké dámy, nesoucí se ulicí. Jak je známo, výrazně prodlužují nohy, což nám dodává na sebevědomí a kráse. Lodičky jsou také ideálním typem obuvi pro jakoukoli společenskou událost. Hodí se k sukni, šatům i kostýmku. Jak ale vybrat ty správné? Pojďte se s námi projít lodičkovým královstvím a vybrat si ty správné právě pro Vás.

Výběr lodiček je v dnešní době velmi široký, liší se použitým materiálem, výškou podpatku, ale především značkou. Ta může být při výběru boty jedním z klíčových parametrů. S kvalitním výběrem a výbornou kvalitou se setkáme například u značky Tamaris, která každou sezónu přináší nové a neotřelé kolekce lodiček. Ale i jejich další kolekce jsou nádherné! Například kozačky Tamaris Vás v zimní sezóně příjemně zahřejí, ale zpět k lodičkám.

lodičky_TamarisVýhodou této světové značky je především pohodlnost při nošení. Není totiž nic horšího, než být obuti do krásných bot, které ale nesnesitelně tlačí či odírají nohu. Proto nabízí dámské lodičky Tamaris také funkci Touch it, která přináší ještě větší požitek z nošení. Vložka boty je totiž vyplněna pěnovou vrstvou, která změkčuje došlap tak, aby byla chůze měkká a příjemná.

 

Pokud chceme náš zevnějšek dokonale sladit, je také potřeba vybírat obuv dle barev a našeho šatníku. I mezi lodičkami je možné si vybrat sportovnější či elegantnější modely. Značka Tamaris často přináší obě tyto varianty zaráz. Mnohé lodičky Tamaris jsou elegantní a sportovně praktické zároveň. Ať už se jedná o obuv na menším klínku, či lodičky s širokým podpatkem. Pokud se ale chystáme na velmi slavnostní událost, jsou na výběr také zajímavé kusy na vysokých podpatcích, na jednu velmi kvalitně vyrobenou lodičku tyrkysové barvy se můžete podívat na následujícím krátkém videu:

https://www.youtube.com/watch?v=NsIgFniV9Lo.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv lodičku, nejdůležitějším parametrem je, aby Vám bota dokonale seděla na noze a líbila se Vám. Není totiž nic krásnějšího, než sebevědomá dáma s elegantními lodičkami na nohou.