Doporučujeme

Látkové kabelky schovejte na léto, nyní jsou IN kožené

Látkové kabelky jsou určitě bezva, protože jsou lehké, skladné, některé se dají snadno udržovat tím, že je člověk zkrátka vypere. Bývají i mnohem levnější než kožené kabelky. Látkových kabelek můžete mít od každé barvy jednu. Všechny mají však jedno společné.

Hodí se spíš na léto a počasí, kdy není tolik dešťových srážek. Pro sychravé počasí jsou vhodnější kabelky z kůže či její imitace. U levnějších kabelek však musíte počítat s kratší životností a nejde-li o opravdu zdařilou imitaci, vypadají i jako chudé příbuzné kožených kabelek. Chcete-li být šik, pak se vyplatí mít třeba jednu, ale skutečně kvalitní koženou kabelku. Nehledě na to, že koupíte-li si nějakou universální a praktickou barvu, doladíte ji ke každému podzimnímu a zimnímu outfitu. A jaké kožené kabelky jsou momentálně v kurzu?

Burgundská barva

Černá je sice velmi šik a hodí se úplně ke všemu, ale chcete-li se alespoň krapet lišit, vsaďte na burgundskou. Dávno neplatí, že musíte mít obuv stejné barvy jako je kabelka. Stačí pouze jeden drobný módní doplněk, případně může být kabelka jedinou burgundskou, kterou budete mít. Stačí jen umně sladit barvy a styl oblečení se stylem kabelky.

Praktičnost i elegance

V dnešní uspěchané době dávají ženy přednost praktičnosti. To však neznamená, že to musí být na úkrok elegance. Je možné pořídit si italskou koženou kabelku, která má zajímavý protáhlý tvar a nosit se dá jako batůžek nebo kabelka. Stačí jen přehodit popruhy. Volné ruce se určitě hodí nejen při placení, ale i při držení deštníku, což je pro momentální počasí typické.

Čokoládové kabelky

Kdo by nemiloval čokoládu? A kdo by nemiloval kabelku v čokoládově barvě? Je prostě k nakousnutí. Navíc jde o přírodní barvu, která je nenásilná, velmi příjemná a vysoce elegantní. Chcete-li být letos šik, pořiďte si čokoládovou kabelku.