Domov

Přichází podzim, je na čase oživit byt stylovými dekoracemi!

V souvislosti s nastupujícím podzimem nás přepadají chmurné myšlenky. Po prosluněném létě neseme nelibě prudký pokles teplot a radost nám nedělá ani psí počasí. S naprostou samozřejmostí upadáme do podzimní deprese a snažíme se období přečkat do zimy, které díky vánoční atmosféře leccos odpustíme (a navíc si do té doby na chlad zvykneme). Což je škoda, protože podzimní měsíce můžeme prožít i jinak. Záleží na tom, zda se podzimem skamarádíme, či nikoliv. A kde jinde začít než u sebe doma?

Dýňové květináče

Jestli něco charakterizuje podzim, pak je to barevné listí. A také dýně, které obsahují široké spektrum důležitých látek. Kromě toho, že si jimi můžeme zpestřit podzimní jídelníček, nám stejně dobře poslouží jako dekorace. Stačí vydlabat vnitřek a umístit do něj květináč – stylovější dekoraci zřejmě nenajdete!

Všudypřítomné svíčky

Když za okny padá tma, není nic příjemnějšího než hřejivé světlo dekorativních svíček. Navozují romantickou atmosféru a příjemně provoní byt. Můžete si je vyrobit sama a ozdobit podle libosti.

Podzimní věnec na vstupní dveře

Proč čekat na Vánoce? Věnec na dveře můžete pověsit i na podzim. Vyrobte si ho z větviček, barevného listí, šišek, kaštanů či jiných přírodních materiálů, kterých je nyní všude dostatek.

Obměňte bytové textilie

Pokud si nevystačíte s podzimními dekoracemi, nebraňte se větším změnám. A že se vám nechce do výmalby? To přece vůbec nevadí, perfektního výsledku dosáhnete také obměnou bytového textilu. Kromě povlečení s podzimní tematikou můžete potěšit okna – dopřát jim zbrusu nové záclony a celkový dojem umocnit závěsy v podzimních barvách.

Nadchla jste se a zatoužila po ještě výraznější stylizaci bydlení? Možností, jak byt zahalit do jedinečného podzimního háv, je neuvěřitelně mnoho a není nic jednoduššího, než zapátrat na internetu.