Doporučujeme

Poznejte, jaké minerály se hodí k vašemu znamení

Věříte v moc kamenů? Mnoho léčitelů ano, každý minerál je tvořen určitými vlastnostmi a používání těchto vlastností a přizpůsobení se jejich energii vytváří léčivou sílu. Každé znamení zvěrokruhu má přirozenou afinitu k různým minerálům, a my si ukážeme, který minerál je vhodný pro vaše znamení.

Beran – karneol

Jako první znamení zvěrokruhu jsou berani, kteří jsou známí svou živou a ohnivou osobností. Karneol berana uklidní, aby mu jeho povaha nezpůsobila potíže.

Býk – růženín

Býku vládne Venuše a užívá si jemnější věci v životě – zejména lásku. Růženín pomáhá otevřít srdeční čakru, přinést býkovi romantiku a chránit ho před budoucími zármutky.

Blíženci – citrín

Citrín pomáhá zvyšovat inteligenci, po čemž vzdušná dvojčata v životě nakonec touží. Pod vedením tohoto krystalu budou blíženci také schopni vylepšit svou paměť a energii.

Rak – měsíční kámen

Ve špatný den může mít rak intenzivní emoce, které mohou vyvolat úzkost. Cílem měsíčního kamene je pomoci zmírnit vnitřní napětí raka, poskytnout mu klid a stabilizovat jeho vnitřní pocity.

Lev – tygří oko

Tygří oko je známé jako tradiční kámen lvů, protože otvírá jejich kreativitu a pozitivitu. Otevírá také cesty tam, kde lvi potřebují dosáhnout důvěry a rovnováhy.

Panna – červený jaspis

Je známo, že panna i červený jaspis přinášejí praktičnost a jasnost všem věcem. Červený jaspis se zaměřuje na hyperorganizovanou a analytickou pannu, což umožňuje tomuto znamení vyřešit problémy rychle a bez námahy.

Váhy – lazurit

Tento modrý drahokam pomáhá vyrovnávat vnitřní energie, a proto tolik rezonuje právě s váhami. Lazurit povzbuzuje váhy, aby se soustředily a nikdy nenakláněly své váhy na jednu nebo druhou stranu.

Štír – obsidián

Ochrana před negativními vibracemi je pobídkou obsidiánu, který slouží k očištění štírovy aury vylepšením intuitivní stránky tohoto vodního znamení. 

Střelec – tyrkys

Tyrkys je ideální pro zvýšení štěstí – což temperamentní střelci často přináší. S tímto kamenem budou střelci dokonalý tým.

Kozoroh – jadeit

Pomáhá projevovat hojnost a prosperitu, po čem touží kozoroh hluboko uvnitř. Jadeit pomůže tomuto znamení přinést úspěch, hojnost, sláva a bohatství.

Vodnář – akvamarín

Akvamarín může léčit fyzické tělo, které opravdu potřebujete. Je to také ideální krystal pro vzpurného vodnáře, protože inspiruje a přináší do života radikální změny tomuto nositeli vody.

Ryby – ametyst

Ametyst představuje duchovní moudrost, stejně jako toto vodní znamení. Nejen to, ale také pomáhá posílit vlastní intuici a chrání auru před negativními vibracemi, což je ideální právě pro citlivé ryby.