Doporučujeme

Přeprava balíku? Vyzkoušejte služby kurýrní společnosti!

Když potřebujete přepravit balíček z místa na místo, pak vybíráte ten nejlepší způsob. Kombinujete do toho velké množství věcí – například řešíte cenu přepravy, dále také to, jak rychle bude balíček na místě a zda také bude přeprava bezpečná, tedy dojde balíček v pořádku, bez větších problémů. Zkombinovat vše tak, jak potřebujete, nemusí být zrovna jednoduché. Kurýrní služba nebo klasická státní instituce?

Jak si nechat poslat balíček

U některých přeprav to vyřešíte jednoduše. Balíček je velký nebo těžký, takže nemáte mnoho možností. Když je to standardní balíček, pak máte volnější pole, můžete vybírat. Kurýrní služba je v mnoha ohledech přístupnější, balíček doveze až domů, většinou po domluvě třeba i do práce. Zavolají dopředu, že s balíčkem jedou, takže si to mnohdy i zařídíte podle vašich časových možností. Jednou z těchto kurýrních služeb je také Intimekuryr.cz, který nabízí opravdu komplexní a propracovaní kurýrní služby.

Jde o společnost, která byla založena v roce 1990, což jí poskytuje takřka třicet let zkušeností a vědomostí, které se snaží zúročovat ve své práci. Také jde o první soukromou a ryze českou kurýrní a spediční firmu. Svým zákazníkům nabízí v rámci Standard služeb zasílání zásilek a balíků do České republiky i na Slovensko. V rámci naší země do vybraných míst doručují do 18 hodin. Na Slovensko je to do 23 hodin.

Dále také nabízí kurýrní služby v rámci Anglie. Do Londýna a vybraných míst doručení do 24 hodin. Potřebujete zaslat balík někam jinam? Doručení do zbytku světa, do vybraných míst je rovněž možno do 24 hodin. Kurýrní služby Praha jsou kvalitní, prověřené a kromě klasického zasílání balíčků nabízejí také doručení dopisu a dalších dokumentů, víkendové doručení, garantovaný čas doručení a mnoho dalšího.