Doporučujeme

Kde v Praze vyrazit do kosmetického salonu? Poradíme vám

Každá žena chce být krásná, ráda se nechá hýčkat, a proto většina z nás vyhledává kosmetické salóny, v nichž se nám dostává perfektních služeb od profesionálů. Zavítáte – li do Prahy, perfektní a kvalitní služby na profesionální úrovni vám poskytne Kosmetika Praha. Kosmetické studio Beautiful – Me nabízí služby v oblasti péče o nehty a péče o řasy.

Krásné nehty jsou vizitkou nejen každé moderní ženy

Krásně a pečlivě upravené ruce jsou vizitkou každého z nás a nemusí to být nutně jen ženy. Manikúra se stala samozřejmou součástí pravidelné péče i celé řady mužů. Manikúra Praha poskytne manikúru pro pány i klasickou manikúru pro ženy, jejíž součástí je dezinfekce, lázeň, péče o nehtovou kůžičku, použití olejů a úprava nehtů.

Modeláž nehtů

Velmi oblíbená je SPA manikúra Jessica, jejíž součástí je nejen klasická manikúra, ale i lakování nehtů. Klasikou je pak japonská manikúra P – Shine, při níž dochází k zapracování včelího vosku a křemíku do povrchu nehtů. Nehty si můžete nechat upravit několika různými způsoby. Mezi velmi vyhledávané patří gelové lakování nehtů, jež klade důraz na nehty přírodní. V oblibě jsou též nehty gelové, které lze aplikovat na jakýkoli tvar přírodních nehtů.

Pečlivě upravené řasy zvýrazní váš pohled

Pokud vám příroda nadělila ne příliš výrazné řasy, nemusíte zoufat. Současné moderní technologie umožňují vaše řasy prodloužit či doplnit. Problémem není ani následná péče. Tyto služby nabízí i Kosmetické studio Beautiful – Me ® v Praze. Kromě profesionální péče je výhodou i individuální přístup, díky kterému vám budou doporučeny přípravky a péče vhodná právě pro vás. Vyzkoušet můžete například řasy MINK či řasy objemové hedvábné, které nabízejí velký lesk, jsou plnější, díky svému tvaru a využívají se pro vytváření dramatického pohledu. Aplikované řasy vydrží po dobu 3 – 6 týdnu a to v závislosti na životním cyklu řas přírodních.