Doporučujeme

A je to tu, svatba a svatební den

Svatba je pro ženy i muže důležitým milníkem v jejich vztahu, snad i v celém životě. Svatba se plánuje většinou na první dobrou, právě proto na všem tak záleží.

Obřad, prostory, jídlo, aranžmá, rodina, přátelé, nevěsta a ženich. To vše se skrývá pod slovem svatba a je nedílnou součástí tohoto velkolepého dne. A nebylo by více než milé mít vše zabaleno v úhledném balíčku, a pak ho jen v den svatby rozbalit a užít si ho? Zcela jistě ano! A ano, není to tak na míle vzdálené nemožnému či nedostupnému.

Rodinný hotel Gregor nacházející se v okrese Brno-venkov, přímo ve vinařské obci Modřicích, nabízí v tomto ohledu širokou nabídku služeb. Organizace i veškerá příprava svatebních hostin jsou pro ně tady alfou a omegou, i radostí. Budoucí novomanželé i svatební hosté zcela určitě ocení zmíněnou pestrou nabídku služeb. Kromě příjemného prostředí rodinného hotelu a velkého sálu pro svatebčany, je zde možnost zajištění svatebního menu a rautů, aranžmá a samozřejmě i ubytování.

Obřadní sál, kaple či kostelíček

Nedaleko hotelu se také nachází kostel sv. Gotharda i svatební síň zdejšího městského úřadu, které lze využít.  Od samotného svatebního obřadu je to tedy již kousek k hostině a svatebním hostům. Pokud je trnem v patě nebo noční můrou samotný výběr svatebního menu, není proč zoufat. Tady nabízí několik variant, které se mohou podávat, ale zároveň se nebrání ani vlastním návrhům, nápadům nebo případnému sestavení menu na míru. Není nutné si dělat hlavu ani s celým aranžmá velkého sálu. Květinová výzdoba, barevné variance, úprava slavnostního stolu a mnoho dalšího je také ve zdejší kompetenci, která se podřizuje přáním snoubenců. V hotelu Gregor vychází při plánování svatby z tradic, ale také se inspirují novými stále se měnícími trendy. Vždy se snaží vytvořit něco jedinečného a nezapomenutelného, a přesně taková by svatba měla být.