Doporučujeme

Používáte správně antibakteriální gel na ruce?

Žijeme v době, kdy silná imunita a důraz na hygienické návyky, je důležitější než kdy dřív. Lyfestyles Intra a Senza vitamín C 250ml jsou přípravky, kterými snadno a spolehlivě zlepšíte svou imunitu, ale jak se zbavit bakterií, které se nejvíc nacházejí na našich rukách?

Aplikujte na dezinfekci rukou na ruce, rychle si je rozetřete rukama a myslíte si, že 99,9 procent bakterií je pryč, že?

Špatně. Pokud mýdlo a voda nejsou k dispozici, není nic účinnějšího než čištění rukou od choroboplodných zárodků a bakterií než dezinfekční prostředek na ruce, ale je zapotřebí správných aplikačních postupů, které zajistí, že dezinfekční prostředky na ruce budou moci dělat svou práci a očistit ruce všech mikroorganismů.

A když jsme ve spěchu, děti i dospělí často používají dezinfekční prostředek na ruce horečně a příliš rychle. Používejte Duolife Antibakteriální gel na ruce správně a zbavte své ruce škodlivých bakterií.

Správný způsob použití dezinfekčního prostředku na ruce

  1. Zajistěte, aby byly z vašich rukou odstraněny všechny organické látky, jako jsou nečistoty a mastnota.
  2. Naneste na dlaň jedné ruky trochu antibakteriálního gelu.
  3. Protřete si ruce a zakryjte všechny povrchy obou rukou, a to i mezi prsty a nahoru kolem prstů a nehtů. Ruce si protírejte po dobu 30 sekund, aby vaše ruce produkt zcela absorbovaly a dezinfekční prostředek na ruce zcela vyschl. Nedotýkejte se jídla ani čehokoli jiného, dokud nemáte suché ruce.

A je to. Správné použití dezinfekčního prostředku na ruce zabere méně času, než telefonovat v objednávce pizzy nebo dojít na poštu. Prostředky na dezinfekci rukou okamžitě začnou pracovat, rychle zabijí 99,9 procent všech mikroorganismů na našich rukou a umožní nám pokračovat bez obav ve vaší činnosti.

Senza Medical je českou společností, jejichž produkty se vyznačují především svou vysokou kvalitou. Kromě antibakteriálního gelu a doplňků stravy, objevíte na jejich webu přípravek Serrapeptáza, který si získává stále věší oblibu.