Doporučujeme

Potřebujete si odpočinout? Masážní boxy jsou skvělým řešením!

Hodně dlouho jsem přemýšlela nad tím, jak si doma opravdu odpočinout a dopřát si pohodlnou relaxaci po náročném dnu. Rozhodla jsem se investovat do masážního boxu Bali Low Arttes a musím říct, že jsem udělala opravdu správně.

Komfort za přijatelnou cenu

Bali Low Arttes masážní box nabízí neuvěřitelný komfort za poměrně přijatelnou cenu. Navíc se skvěle vejde i do menších koupelen a i přesto je vybaven prakticky vším, co zdokonaluje požitek ze sprchování. Ruční sprcha s držákem a velká stropní sprcha (známá také jako tropický déšť) se dokonale postarají o klasickou očistu těla. Říkáte si, že klasická sprcha vám dá totéž? Zajisté, můžete mít jedno nebo druhé, ale…

Masážní trysky pro dokonalou relaxaci

Kromě sprchy s držákem je ve středovém panelu boxu zabudováno celkem šest zádových masážních trysek, které vás dostanou. Navíc je pod nimi praktické sedátko. Jako velkou výhodu hodnotím to, že je tento masážní box vybaven i elektronickým ovládacím panelem, se zabudovaným reproduktorem, který umožňuje poslouchat mou oblíbenou hudbu, díky čemuž dostává celá relaxace prakticky punc dokonalosti. Pod ovládacím panelem se nachází baterie s přepínačem proudu vody mezi ruční či stropní sprchou a masážními tryskami.

Ke všemu snadná údržba, co víc chtít?

Nejlepší na tom všem je, že tento masážní box má taky velice snadnou údržbu, což mě jako hospodyňku velice těší. Prakticky vše je vybaveno gumovými nopkami, které zabraňují v usazování vodního kamene. I samotné dveře se dají velice jednoduše uvolnit z rámu a použité tvrzené woven sklo se snadno čistí.

Kromě tohoto masážního boxu je v nabídce také Scarlet 90 Arttec a Sara Half 90 Well, což jsou podobné masážní boxy vynikající kvality a navíc ve stejné cenové relaci. Pokud si chcete dopřávat každý večer alespoň chvilku relaxace, jeden z nich si určitě pořiďte. Nebudete litovat!