Doporučujeme

Obalové materiály – vyberte si správné lepicí pásky!

Hledáte stále nové možnosti, jak nejen ušetřit, ale také si pořídit kvalitní obalové materiály, které vám poslouží v práci či při osobní potřebě? Běžné lepicí pásky, které kupujete, nejsou zrovna nejlepší? Nelepí tak, jak potřebujete, postupem času se odlepí, nejsou pevné tak, jak myslíte nebo zkrátka nevyhovují vašim potřebám a vy se musíte poohlédnout někde jinde. Vyzkoušet můžete nákupy na internetu, ty jsou stále víc a víc oblíbené, už jen díky tomu, že na internetu často najdete opravdu široký sortiment jednotlivých produktů. Potřebujete kvalitní a speciální lepicí pásky? Jednoduše si je zde pořídíte!

Speciální lepicí pásky

Pro klasické balení dárků, balíčků, lepení fotek, plakátů, obálek, zkrátka ke všemu, co je jen potřeba. Snad každý má doma obyčejnou průhlednou lepicí pásku, kterou využije. Někdo dokonce v různých rozměrech, protože pokaždé potřebujete jinou velikost. Kromě klasických průhledných pásek k lepení můžete používat také další druhy. Ty mají opět široké možnosti pro využití. Mezi speciální lepicí pásky můžeme zařadit například lepicí pásky krepové. Právě ty se nejčastěji využijí při malování pokojů, pro lakýrníky nebo třeba je ocení také výtvarníci. Je vhodná pro lepení hladkých i hrubých povrchů, nestrhne barvu ani nezanechává žádné jiné stopy. Je možno použít ji na kartony nebo papíry.

Balíky i těžké náklady

Jedna z dalších lepicích pásek je ta oboustranná, která může skvěle pomoci při uchycení všeho možného nebo pomůže slepit k sobě více krabic, papírů nebo dalších věcí, které potřebujete dát dohromady. Do kategorie speciální lepicí pásky se řadí například také ta s vodící tkaninou. Ta vám pomůže zabezpečit, uchytit či zabalit opravdu těžké náklady, které obyčejná lepicí páska nezvládne. Stačí jen sáhnout po takové pásce, kterou potřebujete!