Doporučujeme

Ples i svatba: obojí vyžaduje správně zvolené šaty

Ples je vždycky velkým zážitkem, ať už maturitní nebo jiný, překvapí vás tam i mile oblečené a usměvavé dámy. Tápete, jaké šaty si obléct na ples? My vám rozhodně poradíme, protože je jich u nás na výběr z nesčetného množství.

dlouhe-fialove-spolecenske-saty-renata-mKdo má rád jednoduchost, nemusí nic překombinovávat. Dnes jsou moderní plesové šaty minimalistické i všelijak zdobené. Důležité v tomto ohledu je, abyste se v nich cítila dobře. Nemusíte se až tak dívat na barvu, která je „in“, jelikož ne všem padnou stejné šaty. Roli hraje i barva vaší pokožky, vlasů a také fakt, jak se k šatům nalíčíte. Tmavé šaty budou korespondovat se světlou pletí a může se lehce stát, že v nich nebudete vypadat tak atraktivně, jak jste si představovala.

A co teprve svatba?

Událost, na kterou se nezapomíná. Máte ráda svatební hostiny, byla jste někdy na svatbě své kamarádky? Rozhodně je, o co stát. Když to navíc bude vaše svatba, můžete si kritizovat jedině tak sama sebe. Určitě se tedy soustřeďte na každý detail a nezapomeňte na nic, co by mohlo ohrozit váš den. Dnes je nabídka nejrůznějších odstínů svatebních šatů, nemusíte se striktně upínat jen na bílou.

14202577_1224299180954740_895547256428718368_n

Svůj účel rozhodně splní i krémové nebo champagne svatební šaty. Střih si zvolte dle libosti, pokud víte, že někde máte nějaký ten kilogram navíc, přiléhavé šaty zřejmě nebudou tím pravým ořechovým. Nicméně stále jste to vy, která usoudí, že pohled do zrcadla sama na sebe se jí v těchto šatech nelíbí. Volnější šaty, které neobepínají pas a jsou v těchto místech třeba i něčím oživené, budou tím správným řešením. Štíhlé ženy jsou v tomto ohledu ve výhodě, těm většinou sluší volné i upnuté společenské šaty.

V neposlední řadě vám zbývá doladit ještě styl šatů. Antické dlouhé svatební šaty po vzoru Řekyň a Římanek si zamilujete, ale je důležité, aby se tento prvek objevil třeba i na květině, dekorovaném stolu či jiné výzdobě. Užijte si svůj den slávy s grácií a elegancí. Široký výběr šatů můžete za pekné cey vybírat na portálu www.hollywoodstyle.cz.