Doporučujeme

Péče o zuby a chrup psa

U zvířat je péče o jejich zuby a chrup neméně důležitá jako u člověka. Jelikož zvířátka si sama neumějí pomoci, musí to za ně dělat člověk. Platí to samozřejmě i pro nejrozšířenější druh domácích mazlíků a nejvěrnějších přátel člověka, který jsou rozhodně psi.

Nepříjemný pach a zažloutlé zuby jsou výsledkem nedostatečné péče u zuby a chrup psa. Chcete-li proto, aby váš pejsek měl svěží dech a krásné bílé zuby, věnujte jim denně alespoň minimum času. Přispějete tak nejen k pěknému vzhledu jeho chrupu a příjemnému dechu, ale rovněž ke zlepšení celkového zdraví a dobré kondice psa. Navíc může být čištění zubů příjemnou zábavou pro vás i pro vašeho miláčka, kterému se masáž chrupu kartáčkem na zuby bude určitě zamlouvat.

Zároveň bude tato činnost příležitostí k posílení vzájemné důvěry pejska a jeho páníčka. V obchodech se zvířecími potřebami je dnes široká nabídka potřeb pro psy. K účinné dentální hygieně jsou určeny zubní kartáčky a zubní pasty vyvinuté speciálně pro psy. Zubní pasty pro psy, ale také zubní gely nebo rozprašovače jsou ochuceny drůbežím a jiným masem, takže taková příchuť se vašemu mazlíkovi určitě zalíbí.

Bez problémů tak budete účinně pečovat o jeho zuby, chrup i celkové zdraví a odstraňovat zubní plak a preventivně zabraňovat vzniku zubního kamene. Pokud budete chtít svému domácímu mazlíčkovi skutečně prospět, vyberte mu zubní kartáčky pro psy a některou ze zubních past či gelů. Nemusíte chodit ani do obchodu se zvířecími potřebami, ale v klidu svého domova si vybírat v eshopu Můj Mazlík.

Pokud tyto webové stránky navštívíte, budete překvapení bohatým sortimentem psích potřeb. Nejen zubní kartáčky pro psy, které si můžete objednat samostatně nebo v sadě obsahující například kartáček a gel, ale i další potřeby pro psy, jako jsou granulovaná i konzervovaná krmiva, různé pochoutky, pamlsky i hračky pro psy, to vše naleznete v eshopu Můj Mazlík.