Sex & vztahy

Opravdu ho ještě nemáte? 5 hlavních důvodů, proč si konečně pořídit vibrátor

Původně sloužil k léčbě hysterie, později ho výrobci prezentovali jako prostředek pro krásu a vitalitu. Dnes, v době, kdy už sex dávno není tabu, je tato pomůcka nedílnou součástí každodenní výbavy každé ženy, která si chce zpestřit intimní život. Pokud stále váháte a hledáte důvody, proč do vibrátoru investovat, pokračujte ve čtení.

1. Abyste se lépe poznala

V souvislosti s vlastní sexualitou jsou na tom ženy přeci jen trochu jinak než mužská populace. Dalo by se říct, že nám mnohdy trvá déle, než přijdeme na to, co je příjemné a dělá nám dobře. Díky vibrátoru můžete objevovat netušené slasti kdykoliv se vám zamane, aniž byste se cítila pod tlakem. Nově nabyté poznatky pak můžete aplikovat v milování s partnerem.

2. Příjemná chvilka bez zbytečností okolo

Máte na TO chuť, ale nechce se vám absolvovat předehra a další věci, které jsou jistě příjemné, ale ne vždy žádoucí? Vibrátor udělá jen to, co mu řeknete – nic navíc. Zažijete s ním báječný orgasmus, a tím to končí. Nebude po vás chtít, abyste mu udělala večeři nebo vyprala prádlo.

3. Rozvoj sexuální kreativity

Sebeuspokojování nemusí být rutina! Díky vibrátoru poznáte nepoznané, a to vždy trochu jinak než posledně. A když vás daný model přestane bavit, pořídíte si trochu jiný. Sortiment je bohatý a každá si přijde na své. Klasickým vibrátorům sekundují párové a rotační varianty. No a pro náruživé dámy jsou jako stvořený přirážecí vibrátor.

4. Vydrží tak dlouho, jak budete chtít

Pokud se váš partner trápí s předčasnou ejakulací – nebo vám zkrátka nestačí ani půlhodinka, máte další důvod, proč mít vždy po ruce neúnavného pomocníka. Vždy je v pozoru a nehrozí, že by se nepostavil, když na něj zrovna dostanete chuť.

5. Kvalitnější spánek a lepší psychická pohoda

Dosažení orgasmu je díky vibrátoru velmi jednoduché i pro ženy, které s tím mají problém. No a proč si vyvrcholení rozhodně neodpírat? Tvoří se při něm oxytocin, takže se cítíme vyrelaxovaně, uvolněně a klidně. Pravidelné orgasmy vedou k lepším náladám a mimo jiné podporují kvalitu spánku.