Doporučujeme

Nebojte se koupit vibrátor

Vibrátor si nemusí kupovat jen osamělé ženy, naopak může zpestřit a okořenit váš partnerský sexuální život.

Ne každý však má to odvahu zavítat do obchodu a nákup konzultovat s prodavačkou či prodavačem.

Využijte nákup přes internet

Nakupování přes internet je dnes zcela běžnou záležitostí. Tak proč jej nevyužít i při nákupu vibrátoru. Nakupujete diskrétně a v pohodlí vašeho domova. Spoustu recenzí a žebříčků nejlepších vibrátorů z českých eshopů najdete na srovnávacím a recenzním webu vibratory.org.

Pokud si nevíte s výběrem rady, použijte opět internet a řiďte se recenzemi, kterých je zde celá řada.

V nabídce je celá řada vibrátorů vyrobených z různých druhů materiálů. Materiál hraje při výběru dost podstatnou roli.

Plastové či latexové vibrátory jsou sice levné, ale bývají hlučné a tvrdé a neumí se přizpůsobit tělu. Jejich trvanlivost také není dlouhá. Pozor, někdo může mít na tento materiál alergii.

Gelové vibrátory jsou na tom již o trochu lépe. Jsou poddajné a mají celou řadu pozitivních vlastností ( měkkost, pružnost), snadno se přizpůsobí tělu.

Vibrátory z lékařského silikonu vynikají kvalitou. Tento materiál se využívá pro plastickou chirurgii, je hypoalergenní a klinicky i dermatologicky testován.

„Umělá kůže“ je materiál, který je téměř srovnatelný s lidskou pokožkou a to nejen vzhledově, ale i dotykově.

POZOR: Pokud používáte lubrikanty, je potřeba sáhnout do nabídky těch na vodní bázi. Ostatní druhy by mohly povrch vibrátorů poškodit.

Vibrátor a stud

Celá řada žen nebo i párů se stydí vibrátory používat. Je to však jen předsudek. Vždyť je to stejná pomůcka a stimulant při erotických hrátkách jako třeba afrodiziaka, erotické prádlo a masáže nebo vonné svíčky.Vibrátor je navíc jednou z nejvíce používaných sexuálních pomůcek.

Láska má mnoho podob a měla by se sestávat i z různých technik.