Doporučujeme

Narozeninové dárky plné zážitků pro děti seženete jedině u Firmy na zážitky

Blíží se narozeniny Vašich dětí a Vám schází tipy na dárek? I přesto však nemusíte zůstat pouze u koupě hraček či oblečení. Navíc tyto věci obvykle Vaše ratolesti v hojném počtu dostanou od prarodičů či tet. Vy zatím můžete čerpat inspiraci na dárky pro děti k narozeninám prostřednictvím internetového zábavního portálu Firmy na zážitky.

Jaký vybrat dárek k narozeninám pro děti?

V portfoliu Firmy na zážitky najdete, jak inspiraci na dárky pro mladší, tak starší děti. Navíc dárky pro děti jsou plné originality a nevšedních okamžiků. Někdy je těžké děti zaujmout, ale věřte, že s dárkem pro radost se Vám to rozhodně povede. Mladší děti můžete obdarovat například poukázkou na pohádkové představení nebo jim dopřát den v Safari. Snad každé malé dítě rádo krmí zvířátka, pokud ani Vaše dítě není výjimkou, pak rodinným krmením zvířat v zooparku rozhodně nic nezkazíte. Během krmení zvířat v zooparku nejen uvidíte, ale také nakrmíte lemury, velbloudy, kočkovité šelmy nebo některé z dalších osmdesáti druhů zvířat. Doprovod vám přitom bude dělat zkušený průvodce, který rovněž rád zodpoví všetečné dotazy Vašich dětí. Srandy kopec si užijete také během návštěvy v aquaparku v Praze, při vlastnoruční výrobě sýrů pro celou rodinu nebo v lanovém parku a baby parku.

Při výběru dárku nezapomínejte ani na kamarádku

Na internetovém zábavním portále Firmy na zážitky objevíte také dárek pro kamarádku. Sama se o tom můžete přesvědčit zde www.firmanazazitky.cz/darek-pro-kamaradku/. Zaslouženou relaxaci si bude moci užít během čokoládové masáže. Kreativní kamarádku potěšíte individuálním kurzem umělecké mozaiky a chvíle napětí si užije při zdolávání Via Ferrata.