Doporučujeme

Dámy, jakou peněženku rády nosíte?

Peněženky jsou často odrazem osobnosti svých majitelek, skromné, luxusní, malé, velké, neorganizované, přehledné, jednoduché nebo naopak extravagantní. Jakou peněženku máte vy? Mnoho žen nosí peněženku už mnoho let a už neladí jak k jejich stylu, tak ani k osobnosti nebo vlastnostem. Řada žen dostane peněženku také jako dárek a nosí jí spíše z vděčnosti než proto, že by jim ve všech ohledech vyhovovala. Peněženka však není úvazkem na celý život, udělejte si radost a pořiďte si nový model, který bude ladit k vám i vašim potřebám.

Co preferujete?

Nutno podotknout, že některým ženám peněženka téměř nahrazuje kabelku, je velká a mají v ní vše potřebné, jiné ženy jsou vhodnější dámské malé peněženky. Nezaberou mnoho místa, jsou lehké a snadno je vměstnáte do malé kabelky nebo cestovního batůžku. Někdy se vyplatí pořídit i peněženek více, pokud se chystáte na událost, při které chcete mít jen psaníčko, jistě nechcete celý jeho obsah zabrat peněženkou. Vše důležité můžete přesunout do menší peněženky a následně se můžete věnovat zábavě. Ruku na srdce, mnoho žen má peněženku plnou nepotřebných věcí a ne a ne si najít čas udělat si v peněžence pořádek. Prošlé permanentky, fotky bývalého, staré účtenky, vizitky, zbytečné věrnostní karty a další věci, které by si zasloužily vyřadit. Udělejte si chvilku a utřiďte si obsah peněženky tak, abyste v ní měli jen to nezbytné.

Kapitolou samu pro sebe je barva peněženky. Pánové si rádi dopřávají peněženky v černé barvě nebo tmavých odstínech jiných barev. Vypadá vaše peněženka také spíše jako pánská? Nebojte se podtrhnout svoji ženskost, skvělou volbou je dámská peněženka růžová, červená nebo peněženka kombinující pestré barvy. Ukažte, že nepatříte mezi namyšlené morouse a investujte do peněženky, která umí ukázat, že se nebojíte barev. Ať už je váš styl jakýkoliv, důležité je mít na výběr a inspirovat se. Rozhodně se nemůžete inspirovat v obchodě, kde mají deset peněženek, raději navštivte specializovaný eshop Penezenky-ahal.cz, kde si můžete vybírat ze široké škály mnoha moderních peněženek z kvalitních materiálů a za rozumné ceny.