Doporučujeme

Uspokojení mužů bez podvádění

Trápí vás doma nedostatek sexu? Je vaše manželka neustále unavená či má každý večer migrénu? Jak tenhle stav dlouhodobě vydržet bez toho, aniž byste si našli milenku? A vlastně – k čemu by to bylo dobré? Po tak dlouhé nečinnosti doma vás jistě čeká předčasná ejakulace, čímž žádnou ženu jistě neohromíte. Jak z této šlamastiky ven? Rada je jednoduchá – zamyslete se nad pořízením umělé vagíny!

Že nevíte, co umělá vagína je?

Umělá vagína je naprosto realistické provedení opravdové vagíny. Má unikátní design a zároveň ergonomické provedení, což vám dokáže přivodit neuvěřitelné orgasmy – když totiž zavřete oči, můžete se cítit, jako s opravdovou ženou. Jinak řečeno – umělá vagína s vámi dokáže udělat ještě mnohem více než opravdová žena. Proto ji často využívají i zadaní muži, kteří touží vyzkoušet něco nového, co doma prostě nedostanou.

Zahřátí umělé vagíny

Jak zahřát umělou vagínu? Existuje několik způsobů, jak tuhle oblíbenou hračku zahřát:

  1. Teplá voda

Jednoznačně nejlevnější varianta z řady „ohřívačů“. Z umělé vagíny stačí jednoduše vytáhnout vložku a na pět minut ji vložit do horké vody a potom prostě jen osušit. Vyzkoušejte tento způsob zahřátí například na umělé vagíně Fleshlight GIRLS Jenna Haze. Každopádně – vše má své pro a proti – tento typ ohřívání není vhodný pro všechny typy umělých vagín, některé mají totiž svou vložku umístěnou napevno.

  1. USB ohřívač umělých vagín

Použití USB ohřívače je naprosto jednoduché – stačí jej pouze zasunout do vagíny a zapojit do napájení – klidně jej zapojte například do USB portu v počítači. Na trhu jsou k dostání různé variace USB ohřívačů – záleží pouze na vás, jaké požadujete „vychytávky“ a kolik peněz jste za ohřívač ochotni utratit.

  1. Radiátor

Samozřejmě, můžete klidně vložku položit na topení, nicméně se jedná opravdu o „běh na dlouhou trať“. Pokud zvolíte tuto variantu, doporučujeme položit na topení ručník, na něj vložku a překrýt ji dalším ručníkem.