Doporučujeme

Chraňte se před vaginálními infekcemi účinně a spolehlivě

Vaginální potíže trápí spoustu žen a je těžké bez prohlídky říci, co stojí za příčinou, ale výtok pochvy, nemusí nutně znamenat, jen to nejhorší. Pokud jde o příznaky, mezi ty celkem běžné patří právě již zmiňovaný výtok z pochvy.

Jeho charakter pak určuje, zda se jedná o vaginální mykózu nebo něco jiného. Výtok je hrudkovitý jako tvaroh, nicméně nezapáchá po rybině. Léčba akutních vaginálních infekcí se dá řešit i doma.

Jaké k tomu použít prostředky?

Mezi špičku na trhu řadíme produkty od GYNELLA®. Jsou velmi dobře vyvinuty pro konkrétní potřeby všech žen bez rozdílu. Díky snadnému zavádění a aplikaci se pro vás stanou spolehlivým řešením problému, ale jsou taktéž účinnou prevencí.

Nemusíte se bát si je čas od času zavést i preventivně před nebo po návštěvě bazénu. Ženy jsou náchylné ke vzniku vaginální infekce, když mají na sobě vlhké plavky. Důvodů je jako máku a mezi další se řadí třeba i hormonální výkyvy, špatná životospráva s přemírou cukru, nevhodně zvolená kosmetika a syntetické spodní prádlo.

Jak u vás obstojí nové návyky?

Jestliže již teď víte, že patříte do této problematické skupiny, snažte se tomu vyvarovat. Noste příjemné bavlněné prádlo a používejte jen takové intimní prostředky, jaké vám vyhovují. Při menstruaci jsou z tohoto hlediska zajisté lepší tampony nebo menstruační kalíšek. Vložky mohou způsobit zapaření a ve vlhku se daří množení patogenů. Ty stojí pak za příčinou potíží.

Laktobacily jsou pro vás výhodné v tom, že pomáhají udržet správnou vaginální i střevní mikroflóru. Oproti tomu na druhé straně stojí škůdci v podobě Candidy albicans. Ta je při přemnožení tím, co vám způsobí vaginální obtíže.

Ať už se jedná o několikrát řečený výtok, ale i další příznaky. Je to třeba bolest podbřišku, ztráta sexuálního apetitu, porucha močení, ale i lokální projevy – zčervenání vulvy, zduření a otok. Pokud nechcete patřit mezi ženy, které o své intimní zdraví nedbají, tak se obraťte na naše stránky s produkty od GYNELLA®, co nejdříve. Jsou kvalitní, světově uznávané a ženy jsou s nimi nadmíru spokojené. Můžete si projít naše recenze.