Výběr svatebního prstenu není nic jednoduchého. Rádi vám s ním pomůžeme!

Svatba je velice obtížné a důležité rozhodnutí v životě každého z nás. Pochopitelně tak platí i to, že je kolem ní spousta dilemat a debat. Každý svatebčan si přeci jen přeje zažít naprosto nezapomenutelný obřad, na kterém se nedají hledat sebemenší chybičky.

Neodmyslitelnou součástí celé svatby je ale také věcný slib věrnosti. Ten, který budeme neustále nosit u sebe, a každý uvidí, že svoje spřízněnou duši, již dávno máme. Určitě chápete, že se bavíme o svatebních prstenech. Jejich výběr ale bývá jednou z mnoha obtížných úloh.

Nechte si poradit od odborníků

Pochopitelně každý má svůj styl a preference. Nevyplatí se tak pouze dávat na rady odborníků, ale bude to chtít promítnout do jejich názoru také vaše představy. Pokud jsou místem pro vaše zásnubní prsteny Teplice, tak zajisté najdete opravdu prvotřídní servis. Jednou věcí je styl, který preferujete. Druhou věcí je to ale užitečnost prstenu, to, jak moc bude náchylný na poškození, nebo zdali dokonce nebude překážet při každodenních aktivitách. Tohle vše se rozhodně vyplatí mít na paměti!

Zlato je tradiční volbou většiny žen

Ačkoliv nám dnešní šperky nabízí opravdu velké množství rozličných variant, tak většina žen automaticky spoléhá na oblíbené zlato. Zlato je rozhodně prvkem a kovem, který si vydobyl v historii pověst právem nejdražšího a nejváženějšího estetického kovu. Zlaté snubní prsteny tak automaticky volí naprostá většina párů. Rozhodně se tady ale sluší poukázat na to, že pánové mohou mít se zlatou barvou často problém. Přeci jen k dámám zlatá barva sedne výborně, ale pánové se s jejím nošením mohou jen těžko sžívat.

Neobvyklé prsteny z kombinovaného zlata

Určitě moc dobře víte, že zlato můžete mít v mnoha podobách. Můžete si užívat klasické žluté zlato, nebo si můžete užít velice odlišné bílé zlato, které se vlastnostmi pomalu blíží spíše stříbru. Specialitou jsou ale snubní prsteny z kombinovaného zlata. Specifické jsou především tím, že se jinak jen málokdy potkávají různé barevné druhy zlata na jednom jediném šperku. Kombinace zlaté a stříbrné je navíc při dobré volbě vzoru a tvaru nepřekonatelná nádhera.