Doporučujeme

Mantinely do postýlky zajistí dostatečnou bezpečnost vašemu miminku

Pro každou maminku je prioritou pohodlí a bezpečnost pro miminko. Proto také pořizuje kojeneckou výbavičku takovou, která bude tyto podmínky splňovat. Může do ní patřit i mantinel cop.

Mantinely do postýlky cop

Kromě kojeneckého oblečení tvoří základní dětskou výbavičku dětská postýlka a výbava do ní. Jedná se především o matraci, peřinku a ložní prádlo. V současné době se stále častěji těší oblibě i mantinely cop. Umísťují se do vnitřní části postýlky. Někdy po celém jejím obvodu, jindy pouze v části, kde má miminko hlavičku. Záleží na tom, jak dlouhý mantinel si pořídíte.

A proč miminku mantinel cop pořídit? Je to dokonalá ochrana proti nechtěnému uhození o strany postýlky. Také brání miminku v prostrčení ručičky nebo nožičky mezi jednotlivými laťkami, která se mezi nimi může zaseknout. Kromě toho miminku poskytne příjemné prostředí a soukromí, které potřebuje pro klidný a ničím nerušený spánek. Také brání vypadávání dudlíku nebo hraček z postýlky. Mantinel cop je vhodný do postýlky klasické i méně typické, velmi snadno se přizpůsobí každému tvaru.

Široký výběr na jednom místě

Chcete-li do výbavičky svého miminka mantinel pořídit, zavítejte na stránky Ready4Kids.cz. Naleznete zde mantinely cop v různých barevných variantách. Jsou příjemné na dotek, jemné a měkké. Pro jejich výrobu se využívá polyester a antialergická polyesterová výplň. Součástí balení, které obdržíte, jsou i stuhy, jimiž mantinel snadno připevníte k postýlce. Z copu velmi snadno vytvoříte také hnízdečko, které miminku připraví příjemné prostředí pro klidný odpočinek a spánek. V pozdějším věku dítěte můžete cop umístit do postele, ke zdi. Bude jej tak chránit i nadále. Kromě toho vytvoří dokonalou a originální dekoraci. Děti milují polštářky a cop je tak velmi snadno doplní.