Domov

Bydlení Na Vackově – vše po ruce a v dosahu

Stačilo několik málo let a trend bydlení za městem se mění, lidé z vesnic a satelitů v okolí Prahy se vrací zpátky do města. Prvotní nadšení z přírody a vesnice zkalilo každodenní dojíždění a taxikaření v době největších dopravních špiček. A hlavně stereotyp, život za městem je totiž poklidný pro některé až příliš. Nový developerský počin Na Vackově nabízí obojí, život ve městě se vším komfortem v okolí i zeleň v podobě parků. A bez dojíždění!

Horní Žižkov je ideální pro rodiny s dětmi

Bydlet v satelitu a strávit denně minimálně 2 až 3 hodiny dojížděním a rozvážením dětí do školy, kroužků nebo na tréninky? Ideální bydlení pro rodinu v Praze vypadá rozhodně jinak, např. v oblasti horního Žižkova právě probíhá výstavba více než 347 bytů, ateliérů a nebytových prostor v rámci developerského projektu Byty Na Vackově a v okolí je vše po ruce. Žádné dojíždění, žádné hodiny v kolonách, ale v blízkosti městské dopravy, s veškerou občanskou a sociální vybaveností v dosahu.

Místo v kolonách s dětmi v parku

Mnoho zájemců o bydlení za Prahou si zpočátku představuje procházky po okolí se psem nebo na kole, hraní s dětmi v lese, ale realita je jinde. Tráví většinu času s dětmi v autě, protože ze všech satelitů se v tu samou dobu sjíždí tisíce dalších, kteří uvěřili snu o bydlení v dosahu metropole. Naopak nové byty na Praze 3 se nacházejí v poklidné oblasti horního Žižkova v blízkosti několika parků (Parukářka, Židovské pece, Rajská zahrada nebo lesopark Vítkov) a s dětmi si tak můžete užít volný čas hned po práci. Všechny parky nabízejí kromě stezek pro kola i možnost dalšího sportovního vyžití jako frisbee nebo pétanque.

Moderní bydlení v nové čtvrti

Kromě zeleně nabízí projekt elegantně řešené byty s dispozicemi od 1+kk po 5+kk v 5 bytových objektech, které jsou pojaty moderně a vzdušně. Prostor doplňují balkony a přiléhající terasy. Stávající projekt podél ulice Malešická navazuje na předcházející etapu výstavby v ulicích Rixdorfská, Olgy Havlové a Na Vackově a kromě bytové výstavby zde vzniká i obchodní zázemí, stejně jako objekty občanské a sociální vybavenosti.