Byty pro mladé rodiny jdou na dračku

Žižkov se stává prototypem pro bydlení mladých. V okolí ulice Malešické vyrostly stovky moderních domů s prostornými světlými byty, které splňují nároky na život rodin v 21. století. V Praze je jen málo míst, ve kterých byste chtěli vychovávat svoje děti. Byty u parku na Praze 3 jsou jedním z nich.

Bydlení na dobré adrese

Rezidenční projekt Byty u parku tvoří celkem jedenáct bytových domů s 272 byty o velikosti 1 – 5 + kk. Domy v rezidenci mají maximálně šest pater, proto se elegantně začlení do okolí současné zástavby. Rozmanitost architektury umožňuje vyniknout balkónům, terasám a zahradám, které umožňují svým majitelům užít si čerstvého vzduchu v exteriérech a současně mít co největší soukromí.

Prodej v plném proudu

Prodej bytů na Praze 3 už probíhá. Některý z bytů u parku může být i vaším domovem. Stačí se podívat na online interaktivní vizualizaci, která ukáže volné byty v jednotlivých budovách. Vybírat lze podle podlaží, dispozice, velikosti plochy a umístění budovy. Byty se velmi rychle prodávají, v současné době jich zbývá volných už jen padesát pět.

Na Žižkově se neztratíte

Jednopokojový byt o velikosti 31 metrů čtverečních lze pořídit už za 4,3 milionu korun. Bydlení u parku má ideální logistickou polohu i zázemí pro děti. Bude se tam dobře žít celé rodině. Z domu to budete mít na tramvaj nebo autobus jen pár minut chůze. Park Židovské pece, který na rezidenci plynule navazuje, je ideálním místem pro procházku s dětmi, kondiční běh nebo piknik s přáteli. Na Žižkově se prostě neztratíte. Je tu krásně a plány do budoucna jsou veliké.

Na website bytyuparku.navackove.cz si můžete už nyní prohlédnout, jak bude váš nový domov vypadat. Ve třetím kvartálu letošního roku budou ukončeny hrubé stavby, na jaře příštího roku se bude kolaudovat a na podzim 2022 budou všechny byty připraveny k nastěhování.