Doporučujeme

Dopřejte si krásný pobyt v korunách stromů

Cítíte, že se na vašem těle podepisuje dlouhodobá únava a stres? Občas je už toho na člověka tolik, že je nejlepší od všeho uprchnout někam do přírody. Lidé nejsou stroje, potřebují mít klid a dosáhnout harmonie s přírodou, aby se jejich tělo mohlo znovu nabít a mělo opět dostatek sil pro zvládání každodenních úkolů. Příroda je skvělým místem pro odpočinek a pokud toužíte po příjemném zážitku, zajistěte si ubytování v korunách stromů.

Treehouse Ještěd

Nejde o vtip, nabízí se vám luxusní dřevěné domky v korunách stromků s názvem Treehouse Ještěd. Můžete si zajistit pobyt několik metrů nad zemí v čisté a krásné přírodě uprostřed lesa. Odpočinete si od práce i od města. Nikde neuvidíte sídliště, neuslyšíte městský hluk a také neucítíte štiplavý smog. Kolem vás bude jen čistá příroda, uslyšíte zpěv ptáků, vítr v korunách stromů a budete si užívat pohodu, jakou jste ještě nezažili. Konečně budete mít čas jen sami pro sebe, abyste mohli přemýšlet o tom, co je v životě důležité, můžete relaxovat v houpací síti, grilovat, chodit na krásné procházky, užít si venkovní saunu nebo si třeba konečně v klidu přečíst nějakou knížku.

Domy na stromě se nachází na krásném místě, jsou v lese nedaleko obce Křížany. Z domku budete mít krásný výhled na Ještěd, na Bezděz, na Ralskou pahorkatinu a ještě pěkný kus Čech. Ačkoliv jsou domky luxusní, nenajdete zde televizi, počítač, ani jiné rušivé elementy, jde o prostor určený k tomu, abyste se odpoutali od všeho, co z vás vysává energii. Tento zážitek si skvěle užijete se svým protějškem, s rodinou nebo třeba i přáteli. Jde o zážitek na celý život, domy vypadají úchvatně, zatímco přes den se můžete věnovat mnoha aktivitám, večer se můžete třeba na dřevěné terase kochat hvězdnou oblohou. Na toto ubytování nikdy v životě nezapomenete a zajisté si ho budete chtít brzy zopakovat. Více informací a možnost rezervace ubytování najdete na webu Treehousejested.cz.