Domov

Neschovávejte si krásnou fotku v počítači, dejte z ní udělat obraz

Prázdné zdi náš domov nezútulní a proto na ně hledáme originální dekorace. Jednou z nich může být i fotoobraz na plátně. Je to jeden z tradičních způsobů, jak z fotografie vytvořit obraz. Struktura plátna vdechne vašemu obrazu podobu uměleckého díla. Tak si vyberte jednu z vašich nejoblíbenějších fotografií a nechte si ji vytisknout.

Jaké se nabízejí možnosti

Nejkvalitnější variantou je fotoplátno profi s ochranným lakem a zářivými barvami. Tisk je prováděn ve věrných barvách a plátno se následně překrývá dvěma vrstvami ochranného laku, který zvýší odolnost obrazu a zvýrazní jednotlivé barvy.

Foto obraz na desce je další možností, jak si ze své fotografie nechat vytvořit originální a nevšední dekoraci, která je vhodná do moderního interiéru. Kromě toho nabízí tato varianta velmi tenké provedení. Fotografie se netiskne na desku, ale na fotopapír, který se následně olaminuje, nalepí na desku a oříznou se okraje. A proč právě tento postup? Tisk na fotopapír je kvalitnější, než na desku a výsledný obraz má zářivější barvy. Fotografii lze před samotným tiskem i upravit v editoru nebo vám ji upraví grafik.

Pokud máte doma rámeček se sklem, můžete si nechat vytvořit velkoformátovou fotografii. Velkoformátová fotografie se tiskne na silný saténový fotopapír, který jí dodá zářivé barvy. Lze však tisknout i na jiný materiál. Vzhledem k tomu, že si dodáte vlastní rámeček a sklo, ještě ušetříte nějaké finanční prostředky.

Dantek.cz je speciálka na obrazy

Pokud jste se rozhodli, že i váš domov bude zdobit nějaký fotoobraz, obraťte se na portál dantek.cz, který je specialistou na fotoobrazy. Nabízí tisk v prémiové kvalitě, vylepšení zdarma v případě, že chcete provést úpravu fotografie (lze odstranit barevný nádech, vylepšit kontrast či některé složitější retuše), ozdobné rámování a rychlé dodání. A to vše on-line v jednoduchém editoru.