Doporučujeme

3 druhy bot, které by neměly chybět žádné ženě

Boty patří mezi základ dámského outfitu. Ne nadarmo má každá žena ve svém botníku několik druhů bot. Hledáte-li vhodný dárek pro svou ženu, partnerku či kamarádku, pak určitě nešlápnete vedle, když jí vyberete vhodné boty. A jaké 3 druhy bot by měla mít každá žena ve svém botníku?

Dámské boty slip-on

Mezi jedny z bot, které by měla mít každá žena ve svém botníku, patří jednoznačně dámské boty slip-on či zjednodušeně slip-onky. Pro boty slip-on jsou charakteristické chybějící tkaničky, takže u nich nemusí žena řešit zavazování. Dámské boty slip-on mají pouze po stranách pružné gumičky, díky čemuž se snadno nasazují a to i bez lžíce. Každá žena tak na nich ocení jejich praktičnost, zejména pokud někam pospíchá.

Dámské kožené espadrilky

Dalšími botami, jež ocení žena ve svém botníku, jsou dámské kožené espadrilky. Espadrilky patří mezi velice elegantní a stylovou obuv, která se hodí k téměř jakémukoliv outfitu. Dámské kožené espadrilky jsou také oblíbené pro svůj nadčasový vzhled a pohodlnost. Nosit je budete moci během jara, léta i podzimu. Navíc jsou typické svou kvalitou, takže budou sloužit majitelce velice dlouho.

Dámské polokozačky

Nakonec by v botníku žádné ženy neměly chybět dámské polokozačky, které se hodí pro každou příležitost. Dámské polokozačky najdou využití nejen v zimním období, ale také na jaře a na podzim. Hlavní předností polokozaček, jež ocení každá žena, je zejména jejich elegantní vzhled a pohodlnost. S polokozačkami může žena vyrazit nejen do města a práce, ale klidně i na běžnou procházku či do společnosti. Dámské polokozačky lze navíc vybrat s vysokým podpatkem či rovnou podrážkou, takže je bude ráda nosit každá žena.

Široký sortiment kvalitní obuvi pro ženy najdete na e-shopu Shoemaker.