Doporučujeme

Vyřaďte z jídelníčků tučná jídla: o slovo se hlásí lehké a svěží produkty

Ketonová dieta je založená na zvýšeném příjmu proteinů a sníženém příjmu sacharidů. Bohatě vás zasytí bílkoviny, takže cukry nebudou tolik potřeba. Vaše tělo bude hladovět, i když vy to neucítíte. Jsou různé diety založených na podobných principech, ale nejsou tak úspěšné.

dos1431Keto dieta je jednou z nejúčinnějších diet, protože tělu dodá energii. Zatímco u jiných alternativních diet se cítíte unavení a vyčerpaní, s touto dietou vám bude dobře. U ostatních diet máte pocit, že vám něco chybí. S ketonovou dietou to ani nepostřehnete. Strava je tu velmi pestrá a na výběr z různých možností. Redukce hmotnosti tak na sebe nenechá dlouze čekat. Pouhých 30 dní vás dělí od pocitu lehkosti a svěžesti.

Zmizí nadýmání a v těle nastane obrat

S keto stravou začne vaše tělo rychleji spalovat tuky. Vepřo, knedlo, zelo vám je uloží. Jednoduchý příklad, ale je to tak. Tučná jídla našemu tělu vůbec neprospívají, naopak škodí. Trpí tím v podstatě všechny orgánové soustavy, zejména srdce a krevní oběh.

Ucpané cévy cholesterolem jsou navíc nebezpečné, jejich průsvit se zužuje a může se uzavřít úplně. Infarkt srdce nebo mozku vzniká mimo jiné v závislosti na obezitě a dalších faktorech. Zachraňte se včas, házíme vám záchranné lano. Zrychlíte metabolismus a začnete hubnout. Se zdravým životním stylem snížíte hladinu krevního cukru, cholesterolu a v závěru kompenzuje i vysoký krevní tlak.

Co tedy budete konzumovat?

Úprava režimu je poměrně jednoduchá. Jednotlivé porce jídla si rozdělíte na 6 dávek po 2,5 hodinách přestávkách. Nejjednodušší variantou jsou balíčky, které splňují předpoklady ke shození až několika kil v krátkém rozpětí. Efektivní proteinová dieta je navíc velmi oblíbená v zahraničí. Je bohatým zdrojem vlákniny, vitamínů, minerálů a dalších prvků. A rajská polévka vám bude chutnat jako od maminky. Energii a pocit zasycení vám dopřejí proteinové koktejly, kaše a omelety. Vynikající jsou i chlebové krekry.