Doporučujeme

Nejlepší investice do ochrany vašeho majetku

Snad každý si váží svého domova, rodiny a majetku, který vlastní. Pokud mezi ně patřte, měli byste si vlastní domov řádně chránit, obzvláště pokud bydlíte v rodinném domě s velkou zahradou. Kamery, alarmy i hlídací pes, nemusí znamenat jistotu. Tu přinesou pouze nejlepší fotopasti na trhu.

Proč zrovna fotopast

bunaty-full-hd-8gb-karta-sada-bateriiDříve byly fotopasti oblíbenou pomůckou zejména přírodovědců, ochránců přírody, ale i špiónů. Dnes je však může využívat každý, postupem času se jejich technologie výrazně zdokonalily. Mezi nejlepší fotopasti na trhu patří modely značky BUNATY a ačkoliv je jejich technologie dokonalá, jsou dostupné za příjemné ceny, aby si je mohl pořídit každý.

Fotopasti jsou pro ochranu majetku nejlepší, protože nejsou vidět. Jsou uschovány v maskovaném pouzdře a zatímco budou do detailu fotit nezvané hosty, oni o tom nebudou mít nejmenší tušení. Fotopasti se umísťují do exteriéru, nejčastěji na strom, kde dokáží být neustále. Jsou pro venkovní podmínky stvořené a výkyvy počasí nijak neohrozí jejich funkčnost.

Fotopasti BUNATY

bunaty gsm 2Fotopasti BUNATY mají velmi citlivé senzory a reagují okamžitě, není možné, aby jim cokoliv uniklo. Snímky i videa pořizují ve vysokém rozlišení. Kvalitní snímky pořídí i v noci. Snímanou zónu s nimi nemusíte nijak odhadovat, ale přesně si jí nastavíte díky přítomnosti laserového ukazovátka. Záznam se zde ukládá na paměťovou kartu, díky integrovanému displeji si fotky a videa nemusíte prohlížet jen na počítači, ale i na přední straně fotopasti.

Pokud si pořídíte fotopast BUNATY i s GSM modulem, bude vás o nově pořízených snímcích informovat na telefonu. Přijde vám aktuálně pořízená fotka a vy budete okamžitě vědět například o tom, že vám na pozemek vnikl nezvaný host. Fotopast BUNATY nemá lesklé plochy a nijak na sebe neupozorňuje. Po celém světě si získala oblibu jak u běžných lidí, tak i u bezpečnostních složek, přírodovědců, zoologů, ochránců přírody, myslivců, lesníků aj.