Doporučujeme

Udělejte si vaření, pečení a grilování lepší

Vaření, pečení, ale i grilování. Běžné úkony, které provádějí někteří z nás téměř každý den. Jak však zajistit, aby grilovačka měla potřebné grády a aby kromě nápojů bylo perfektně připraveno i maso? K tomu by měly pomoci hlavně zejména steakové a grilovací pánve, které jsou pomocníkem pro přípravu steaků, ryb nebo špízů. Díky speciálně zabroušenému dnu mají grilovací pánve dokonalý kontakt s varnou plochou.

Tyto grilovací pánve lze použít jak na plynových, tak na elektrických a sklokeramických sporácích. Také je vhodné čištění ve vaší myčce. Některé druhy pánví mají dokonce skládací rukojeť, což ušetří mnoho místa při skladování.

Co se týče pochutin a pečení, určitě mnozí z nás jedí palačinky. Jak však zajistit jejich téměř dokonalou přípravu? V případě, že palačinky jsou vaší specialitou, doporučujeme nákup speciální pánve. Speciální pánev na palačinky se od klasické liší tím, že má snížený okraj, což zjednodušuje obracení palačinek. Pánve Tescoma jsou opatřeny kvalitním antiadhezním povrchem, který brání připalování palačinek a zajistí tak jejich nejvyšší kvalitu. Palačinkové pánve se dají bez problémů používat i na elektrických a plynových sporácích. Některé dokonce i na sklokeramických varných deskách.

topwomen.cz_tescoma_cz_01

 

Nicméně pokud rádi pečete, vaší povinnou výbavou by měla být jedna velmi důležitá věc. Tou jsou silikonové formy, které zajistí vašemu pečivu okrasný a požadovaný tvar. Mohou sloužit jako estetická pomůcka, ale mají i mnohem větší význam. Silikonové formy DELÍCIA SILICONE přesvědčí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Nabízejí totiž klasické tvary – například bábovka, koláče a dorty, ale v této kategorii najdete i formy na pizzu, muffiny nebo bochníkovou formu. Rovněž si můžete vybrat i květinové motivy, velikonoční vejce nebo srdce.

topwomen.cz_tescoma_cz_02