Doporučujeme

Nejlepší dárky a inspirace

Vánoce se kvapem blíží a vy jste zajisté začali přemýšlet, jakými dárky letos potěšíte své blízké. Možná již nějakou představu máte. Nebo vás ještě nenapadlo, čím byste mohli své blízké potěšit?

Do obchodního domu se vám moc nechce, neboť vás děsí představa všeho toho lidstva, které stejně, jako vy, vyrazilo za nákupy. Nakupujte tedy z pohodlí domova. Tipli.cz přináší nejen přehled o všech slevách a akcích, ale najdete zde celou řadu originálních nápadů na dárky, kterými své blízké zaručeně potěšíte.

Jaký dárek bude hitem letošní sezóny?

Pokud rádi cestujete, zajisté si vyberete z nabídky dovolených či wellness pobytů. Milovníci adrenalinu mohou zvolit nějaký zážitkový poukaz. Samozřejmostí jsou produkty z oblasti módy a kosmetiky a nesmí chybět ani nabídka elektroniky.

  • Dárky pro muže

Rádi byste obdarovali mužskou část rodiny? Přinášíme některé tipy na vánoční dárky pro muže.

Mladší zástupce mužské generace zajisté potěší dárek z oblasti elektroniky, hitem jsou mobilní telefony či tablety. Pro starší členy je nachystaná široká nabídky kvalitní literatury. Nic nezkazíte ani nákupem pánské kosmetiky, která je ideálním dárkem pro každou věkovou kategorii.

  • Dárky pro ženy

Vánoční dárky pro maminky nabízí také velké množství inspirací. Každá žena chce být krásná, a proti ji potěšíte dárkem z oblasti kosmetiky či módy. Pokud máte obavu, že se úplně netrefíte, sáhněte do nabídky dárkových kupónů. Své mamince či přítelkyni můžete také dopřát zasloužený odpočinek a to tím, že ji obdarujete wellness pobytem či prodlouženým víkendem.

Inspirace u Tipli

Vánoční dárky s Tipli přináší nepřeberné množství nápadů.

Že nevíte, co je Tipli? Je to nejen nákupní, ale i věrnostní klub, který vám pomůže vybrat dárky a navíc ještě ušetříte. Je to cashback a svým uživatelům z každého nákupu v partnerském obchodě vrací peníze.

Další služby, které svým zákazníkům poskytuje:

  • Nabízí platné slevové kupóny.
  • Hlídá a informuje o slevových akcích.
  • Přináší inspirace pro nákupy.
  • Poradí co a kde koupit.

Pokud chcete využívat všechny výhody, které Tipli nabízí, zaregistrujte se (rychlá registrace na Tipli.cz) a již se nemusíte obávat, že nestihnete pořídit originální dárky pro své blízké.