Doporučujeme

Sháníte rodinný dům v našem hlavním městě?

Nebojte se obrátit na společnost Finep, která je tu pro Vás již 20 let a zajišťuje bezproblémový prodej bytových projektů zejména v Praze, ale i Bratislavě. Řeč však bude o hlavním městě Česka. Sháníte novostavby v Praze? Tak jste na správné adrese. Tato společnost úspěšně dokončila již přes 40 projektů a prodala přes 8000 bytů, což je nádherné číslo. I proto Finep získal mnoho developerských ocenění.

Hledáte rodinné domy na prodej v Praze? Umíme jich poskytnout více než dostatek, je jen na Vás, který si zvolíte. Mnoho pracovních příležitostí, nový život nebo další možnosti, které běžné lidi do Prahy přilákají. Prvořadou otázkou však zůstává bydlení. Finep nabízí krásné, moderní a pohodlné bydlení a to nejen v bytech, ale také v domech s vlastním pozemkem.

topwomen.cz_finep_cz_01

 

Aktuálně jsou v nabídce rodinné domy v rezidenčních projektech v Praze 5 a v Praze 10. A v nabídce jsou hned desítky domů. Ptáte se, jaké výhody Finep přináší? Kromě nového rodinného domu získáte i bezplatné finanční poradenství a tříletou záruku. Kromě toho tato společnost dokáže vyjednat příznivé ceny rodinných domů v Praze a taktéž i slevy. Pracovníci společnosti sledují aktuální trendy v architektuře, díky čemuž nezaostává kvalita, vzhled a vybavení bytových prostorů.

topwomen.cz_finep_cz_02

 

Právě rezidenční projekty Praha 5 a Praha 10 patří mezi projekty, jejichž Finep nemá málo. Právě naopak. Developerské projekty Praha mají za sebou výrazné úspěchy, když se podařilo zrealizovat desítky nových sídel a rezidencí. Za zmínku stojí například areál rodinných domů Na Fialce v Praze 6 nebo Rezidence Císařka, ve které se nachází 10 rodinných domů. Tato rezidence byla dokončena v roce 2008. Rovněž luxusně a komfortně vypadá i čtvrť Na Hvězdárně.