Zdraví

Máte nadpřirozené schopnosti?

Čtení myšlenek, telepatie, vyvolávání duchů – ano, jsou lidé, kteří umí věci, nad nimiž zůstává rozum stát. Nepatříte mezi ně právě vy?

Telepatie

Na někoho myslíte a v tu chvíli vám zavolá. Je to náhoda? Kdepak – telepatie. Podle odborníků je telepatie (přenos myšlenek na delší vzdálenost) poměrně častou záležitostí. Obvykle funguje mezi lidmi, kteří si jsou blízcí. Nejsilnější bývá v emočně vyhrocených situacích, například při havárii, srdečním záchvatu, úmrtí. Zkrátka tehdy, když jsou vaši milovaní nějak ohroženi na zdraví či dokonce na životě.

Velká míra empatie

Naladit se na druhého, pochopit jeho situaci a třeba mu i dobře poradit. Patříte mezi ty, kteří to dokážou? Pak je důležité, abyste si v takové situaci zachovali svou vlastní osobnost. Není možné, abyste se v cizích problémech utopili, nebo je přebírali na sebe. Nic v životě se neděje jen tak. Krizové situace mají obvykle výchovný efekt. Například zlepšit přístup k lidem, věcem nebo změnit žebříček hodnot. Pozor si dávejte na to, abyste se neobklopovali pouze negativními lidmi. Mohou vás postupem času strhnout s sebou. Stýkejte se také s lidmi, kteří jsou šťastní a spokojení.

Jasnovidnost

Pohled do budoucnosti. To bylo odjakživa přisuzováno šamanům, mágům či vědmám. Ale určitý záblesk jasnovidnosti zažil každý z nás. V podobě snů, které se vyplnily, nebo předtuchy, tušení či úzkostné představy, že se něco zlého stane a ono se to potom skutečně stalo. Jasnovidnost je úzce spjata s telepatií. Vyžaduje obrovskou citlivost.

Léčitelské schopnosti

Člověk, který má skutečné léčitelské schopnosti, využívá vlastní energii, kterou předává dotekem nebo masáží. Uzdravování je velmi zodpovědný a citlivý proces. Při práci s energiemi je velice důležitá osobní i duševní hygiena, protože léčitel může přenášet energii pozitivní ale také negativní.
V pozici léčitele se může ocitnout každý z nás. Třeba tím, že se usmějeme na cizího člověka a zlepšíme mu tím náladu. Nebo vyslechneme kamarádku, která má starosti a tím jí ulevíme na duši. Každá věc, kterou děláme pro druhé z lásky a s dobrým úmyslem, má úžasně uzdravující moc. I přesto, že to je to efekt krátkodobý.