Doporučujeme

Máte nadměrnou velikost? I vy můžete být elegantně oblečeni

Pokud máte velikost XL a více, možná se také setkáváte s problémem sehnat na sebe hezké oblečení a to nejen pro běžné nošení, ale i pro slavnostní příležitost. Sehnat nadměrné oblečení bývá často problém.

Hitomat.cz

Hitomat.cz je second hand on line, který nabízí nejen dámskou, ale i pánskou módu pro plnoštíhlé. V nabídce naleznete nejen second hand, ale i oblečení nové a to pro velikosti XL, XXL i XXXL i nadměrné velikosti.

Módní oblečení pro silnější postavy není ani nudné ani nákladné. Prohlédněte si bohatý sortiment módního oblečení pro plnoštíhlé dámy i pány, který nabízí nejen rafinované střihy, ale i hezké vzory a módní barvy, jež přesvědčí každého. Můžete zde objevit zajímavý outfit, který rozšíří váš šatník. I plnější tvary si zaslouží originální a šik módu, kterou právě bazar oblečení pro plnoštíhlé nabízí.

  • Nabídka pro dámy

V nabídce pro dámy naleznete například společenské a plesové šaty pro plnoštíhlé, šaty letní i plážové, tuniky pro plnoštíhlé, ale i dámské kalhoty nadměrných velikostí, dámské kalhoty XXL či společenské halenky. Nehledejte však usedlé kousky, neboť i plnoštíhlé ženy se chtějí oblékat elegantně a stylově, takové je oblečení z naší nabídky a navíc – každý kousek je originál. Jednotlivé kousky oblečení se dají vhodně kombinovat a díky tomu bude vaše garderóba nadčasová.

Chystáte se vdávat a potřebujete svatební šaty pro plnoštíhlé? I ty naleznete v naší nabídce.

Naše nabídka je široká, naleznete zde oblečení pro plnoštíhlé a baculky a to pro všechny příležitosti a pro každou roční dobu.

Chybět nesmí ani bižuterie, kabelky a obuv.

  • Nabídka pro pány

Na své si přijdou i muži, kteří hledají oblečení nadměrných velikostí. V nabídce naleznete oblečení pro každou sezónu i příležitost. I muži v nadměrných velikostech mohou být elegantní a módní.