Doporučujeme

Kam za adrenalinovými zážitky?

Venkovní teploty se konečně začínají podobat jaru a to je jedinečná příležitost k tomu, abyste vyplnili volnou chvíli nezapomenutelnými zážitky.

Tandemový seskok padákem jako skvělý tip na volnočasové aktivity

Díky Firmě na zážitky si můžete splnit Váš dávný sen o tandemovém seskoku padákem. Vybírat můžete zde www.firmanazazitky.cz/adrenalinove-darky/ z hned několika lokalit, kde lze tento na první pohled šílený nápad uskutečnit. Ať už se rozhodnete pro seskok třeba v Hradci Králové, Kolíně nebo Příbrami nudit se rozhodně nebudete. Tandemový seskok padákem nabízí jedinečnou příležitost k prožití fantastického adrenalinového dobrodružství. K uskutečnění této adrenalinové perličky mezi adrenalinovými zážitky nepotřebujete žádné složití školení ani náročný výcvik. Dokonce nemusíte podstupovat ani lékařskou prohlídku. Dostanete pouze krátkou instruktáž před seskokem a poté zažijete to samé, co zkušený parašutista denně zažívá během výkonu svého povolání. Do žil se Vám vlije adrenalin již během letu letadlem. Během pádu si budete připadat volní jako ptáci a na závěr se dostaví jemné mrazení při otevírání padáku.

Adrenalinové dárky pro Vaše nejbližší

Adrenalinové zážitky umí nejen vhodně vyplnit volný čas, ale také jsou oblíbené jako dárky k narozeninám, ke svátku, k promocím nebo jen tak pro radost. To platí rovněž pro bungee jumping Harrachov. Pokud hledáte milý dárek pro přítele k blížícím se narozeninám, pak neváhejte a darujte mu dárkovou poukázku na tento dech beroucí adrenalinový zážitek. V Harrachově čeká na odvážlivce seskok z výšky 145 m nad městem. Odvážlivec se tak může do bungee jumpingu pustit po hlavě. V zimním období lze skočit na snowboardu nebo bigfootech.