Novinky

Co zaručeně naleznete v dámské kabelce

Kabelka je pro každou ženu nejen módním, ale také nepostradatelným doplňkem, bez něhož se rozhodně neobejde. Většina žen má kabelek hned několik a to pro různé příležitosti. Asi nejčastěji nošením modelem je však kabelka pracovní, kterou nosí každý den. Podle toho, co vše se do ní musí vejít, má tento typ kabelek různou velikost.

Víte, co se skrývá v každé kabelce?

Každá žena v kabelce nosí svoje potřebné maličkosti.

Diář

Teď možná namítnete, že diář je, v době digitálních technologií, již přežit. Není to však pravda, neboť spousta žen dává stále přednost klasickému diáři. Jeho výhodou je, že se mu nikdy nevybije baterie a pro svoji činnost nepotřebuje ani signál, což třeba mobilní telefon ano. Kromě toho je dokázáno, že zapisováním schůzek a úkolů klasickým způsobem si je snáze zapamatujeme. V současné široké nabídce naleznete nejen diáře klasické, ale i motivační či v různých zajímavých designech.

Parfém

Další nezbytností je oblíbená vůně. Není potřeba s sebou nosit velký flakonek, neboť si můžete pořídit i minibalení.

Rtěnka

Nádherně a svůdně namalované rty dodají každé ženě sebevědomí. Ne každá žena je zastánkyní líčidel, ale namalované rty jsou tradiční klasikou, neboť postačí pouze několik málo tahů. Rtěnka nemusí mít výraznou barvu, může být v tónech méně nápadných, přesto však rty rozjasní.

Externí nabíječka

Pomůže bát stále na příjmu a je vhodná jak pro mobilní telefony, tak i tablety, které se využívají nejen k soukromým, ale i pracovním záležitostem.

Zdravá svačinka

Aby byla žena úspěšná, potřebuje dostatek energie, kterou jí dodá vhodně zvolená svačina v podobě sušeného ovoce, ořechů či müsli nebo proteinové tyčinky.