Doporučujeme

Zima se kvapem blíží. Pořiďte si bundu, které vás opravdu zahřeje

Přesto, že zima ještě oficiálně nezačala, tak ranní teploty nám naznačují, že její příchod dlouho trvat nebude. Přichází tak vhodný čas si s předstihem pořídit do svého šatníku novou zimní bundu. Hledá-li kvalitní dámskou zimní bundu s precizním zpracováním, pak zamiřte do e-shopu firmy Špongr.

Slušivá zimní bunda

Dámské dlouhé zimní bundy z e-shopu firmy Špongr vás oslní především svojí lehkostí a materiálem příjemným na dotyk. Všechny nabízené bundy jsou vyráběny českou firmou Leder Pellicce, která šije perfektní střihy pro české ženy. Tyto bundy jsou tak charakteristické vysokou českou kvalitou a dostupné i v nadměrných velikostech pro plnoštíhlé ženy.

Kožešina u kapuce bude mít nejedno využití

Na této bundě oceníte také kožešinový lem, který ji skvěle doplňuje a dodává bundě jedinečný vzhled. Kožešinový lem na kapuci je na všech bundách odepínací. Kožešinové lemy, které se dají odepínat a dávat na jinou bundu, jsou náš extra produkt a bundy od Leder Pellicce (náš dodavatel) mají sice odepínací lem, ale nelze ho použít na jakoukoliv jinou bundu. Kožešinový lem na kapuci totiž dobře poslouží jako kožešinový límec. V e-shopu jsou vám samozřejmě k dispozici i límce. Nakonec si bundu můžete oživit i koupí jiné barvy kožešinového lemu.

Nezapomeňte na pokrývku hlavy

K zimnímu období neodmyslitelně patří také zimní čepice. Na e-shopu Špongr si můžete vybrat kožešinové čepice, které využijete při pořádné zimě anebo zimní pletené čepice s kožešinovou bambulí. U obou čepic oceníte jejich rozmanitou nabídku, díky čemuž si budete moci vybrat přesně takovou, která bude ladit s vaší bundou. Kromě zimního oblečení najdete zde i elegantní dámské kožené peněženky či jiné módní doplňky.

Buďte jedinečná. Navštivte e-shop Špongr ještě dnes.