Doporučujeme Novinky

5 tipů na cenově dostupné a velmi praktické dárky pro muže

Vánoce, narozeniny, výročí, nebo jen tak pro radost. K obdarování partnera se vždy najde příležitost a je jen na vás, jestli ji využijete. Když se muži trefíte do vkusu a vykouzlíte mu úsměv na rtech krásným dárkem, bude vám zobat z ruky. A možná s vámi zajde i na divadelní představení, kterému se již několik měsíců úspěšně vyhýbá. Co na tom, že nemáte na účtu desítky tisíc – úspěch můžete slavit i s věcmi z mnohem nižších cenových relací.

1. Kamera do auta

Opravdu ji ještě nemá? Pak máte jedinečnou šanci, udělat mu ohromnou radost. Nejlevnější kousky seženete pod tisícovku a do tří tisíc seženete model s velmi obstojnými parametry. Garantujeme vám, že takový dárek neodloží do kouta.

2. Značkové spodní prádlo

Sice se vám zapomněl svěřit, ale většina jeho prádla je takříkajíc na odpis. Proklepněte mu šatník a zjistěte, jak je na tom. Akutní nedostatek spoďárů vyřešte za něj a dopřejte mu nepopsatelně komfortní pocit, jaký lze zažít jen při nošení perfektně střižených boxerek či trenýrek z kvalitního materiálu. Sázkou na jistotu je ikonické pánské prádlo Calvin Klein.

3. Holicí strojek

Klasika, kterou nic nepokazíte. Holicí strojek je jasnou volbou pro muže, který se nerad holí žiletkami a s oblibou nosí strniště. Opět jde o poměrně levný dárek, s nímž nemůžete šlápnout vedle.

4. Kapesní nůž

Aneb jak se říká – správný muž má v kapse nůž. Darovat partnerovi užitečný nástroj rozhodně není od věci, určitě pro něj najde řadu využití doma či na zahradě. A i kdyby ne, vadit mu to nebude. Tak jako tak se bude novým přírůstkem do sbírky pravidelně kochat a dávat vám najevo, že máte na dárky čich.

5. Činky

Kameru v autě má, na holicí strojek a pánské prádlo Tommy Hilfiger jste vsadila posledně a kapesní nůž nepovažujete za vhodný dárek? Dejte na poslední tip z naší pětky – udělejte partnerovi radost sadou obouručních činek. Třeba ho konečně motivujete k tomu, aby začal něco dělat se svou kynoucí postavou. Jen opatrně, ať se neurazí!