Doporučujeme

Zbavte se sutě z vaší rekonstrukce snadno a rychle

Rekonstrukce domu jsou vítanou činností, která se ovšem téměř nikdy neobejde bez velkého množství suti. Suť nepatří mezi běžný odpad a obzvláště její velké množství může často působit problémy. Mnoho lidí nechává suť na zahradě, kde značně hyzdí její vhled, nebo vymýšlí jiné způsoby, jak se jí zbavit. Neexistuje ovšem jednodušší řešení, než si zajistit kontejnerovou dopravu, která suť odveze.

Ideální možností je kontejnerová doprava Vyškov, která působí i na Prostějovsku a okolí. Mnoho lidí se domnívá, že jsou takové služby nákladné, opak je všem pravdou. Odvoz sutě je velmi levný a dovolit si ho může každý, kdo staví, bourá nebo rekonstruuje dům. Suť není vhodné skladovat, její odvoz je rychlý a levný.

Jak postupovat při rekonstrukci

Pokud máte rekonstrukci naplánovanou, je vhodné si před jejím začátkem kontejnerovou dopravu zajistit. Doprava Ing. Cetkovský má mnoho skvělých výhod, mezi které patří i přistavení kontejneru na 2 dny zdarma. Nemusíte tak s rekonstrukcí tolik pospíchat a suť můžete odvážet přímo do kontejneru. Firma zajistí nejen odvoz suti, ale i její likvidaci, což je velmi žádoucí. Pokud máte práce nad hlavu, firma vám pomůže i s jejím vyklizením, dostane se vám tak pomoci, která urychlí vaší rekonstrukci a usnadní vám práci.

Co všechno lze přepravovat

Pronájem kontejnerů, odvoz sutě a likvidace sutě nepatří mezi jediné služby, které firma nabízí. Můžete si nechat rovněž dopravit důležitý stavební materiál a palivo. Spolehlivě vám tedy doveze beton, písek i dřevo. Nabízí se vám i možnost individuální domluvy, kontejnerová doprava Prostějov se snaží vždy vyjít vstříc přáním svých klientů.