Krása

Valeria Lukyanová aneb živá Barbie

Posedlost některých žen po kráse, někdy až hraničí se zdravým rozumem. Známe mnoho příkladů dam, které díky plastickým operacím vypadají spíše jako nafukovací balónek s vyšpulenými rtíky. My vám nyní přinášíme příběh mladé Ukrajinky, které se vzhlédla v plastikové panence Barbie a snaží se svůj vzhled stylizovat do její podoby.


Valeria Lukyanová je osmadvacetiletá Ukrajinka, která podstoupila několik plastických operací za účelem zpodobnění se se známou hračkou od Mattela. Díky plastikám a silnému make-upu dosáhla opravdu velmi věrohodné podoby. Díky tomu začala získávat kontrakty a budovat svou modelingovou kariéru.

Barbie
Při své snaze dosáhnout stejného vzhledu jako Barbie, se po čase zaměřila nejen na obličej, ale také na další tělesnou podobnost. Nechala si zvětšit ňadra a velmi výrazně zhubla, aby vytvořila dojem vosího pasu, stejného jako u Barbie. Její posedlosti si všiml celý svět a Valeria se stala malou internetovou celebritou. Začala o sobě mluvit jako o bytosti astrálního původu a celkově se zda, že jí její proměna lehce přerostla přes hlavu. Tvrdí o sobě totiž, že nepřijímá žádnou potravu a je schopna se uživit pouze vzduchem.

Svou malou dceru plánuje co nejdříve poslat na plastickou operaci z toho důvodu, že má příliš velký nos. Sama Valeria pak o sobě tvrdí, že je schopna promlouvat s bytostmi z jiných planet a cestovat časem a prostorem. Jak je vidět, ono hladovění a touha po dokonalosti může s člověkem někdy pořádně zamávat.

Valerie

A Valeria je toho zářným příkladem. Zajímavé je, že před nějakým časem zveřejnila své fotografie bez líčení a make-upu a jedná se o poměrně pohlednou blondýnku, která by jen potřebovala přibrat nějaké to kilo navíc.  Teď je tedy jen na pánové, abyste zhodnotili, zdali je Valeriin pojem krásy a dokonalosti správný, nebo již trochu mimo realitu.