Doporučujeme

Užjte si dovolenou na míru

Nemáte-li ještě představu, kam se vydat na dovolenou, můžete využít jedinečné služby nabízené na internetových stránkách. Skvělou výhodou je, že nemusíte obcházet cestovní kanceláře, listovat v katalozích nebo surfovat na internetu.

Na webu Xzajezdu.cz najdete širokou škálu nabídek nejrůznějších destinací a charakteru dovolené, o kterou máte zájem. V klidu a pohodlí svého domova budete jednoduše vyplňovat jednotlivé kolonky a vybírat pro sebe vhodnou distinaci. Budete volit zemi, oblast, konkrétní místo, termín odjezdu a návratu, zkrátka nejdůležitější údaje, které vás při plánování vysněné dovolené zajímají.

Druhy a formy dovolených

Na stránkách Xzajezdu.cz si můžete vybrat jakýkoliv typ dovolené v létě, v zimě či mimo tyto nejčastěji volená období. To znamená, že v nabídce jsou jak rodinné, tak romantické dovolené, poznávací zájezdy a další způsoby trávení dovolené. Kdo chce ušetřit a plánuje dovolenou s časovým předstihem, může využít nabídku dovolená first minute. Slevu lze získat také na poslední chvíli, neboť stránky nabízejí i last minute dovolené. Naprostý komfort si užijete zvolením dovolené all inclusive. Nemusíte se starat o jídlo a kupovat těžké lahve s pitím a skladovat je na pokoji. V rámci služby all inclusive máte zajištěnou snídani, oběd i večeři a výběr bývá zpravidla ve všech destinacích natolik pestrý, že si přijde na své opravdu každý. Navíc jsou k dispozici svačinky i drinky až do večerních hodin. Dovolená all inclusive je prostě ideální volbou.

Další možnosí jsou dovolené zaměřené pro určité skupiny, jako jsou například dovolené pro seniory, které jsou nabízeny za snížené ceny a v době mimo hlavní turistickou sezónu, kdy je ve všech destinacích větší klid a například na konci léta již nebývají velká horka.

Tipy na dovolenou

Díky spolupráci s více než dvěma stovkami cestovních kanceláří, je nabídka dostatečně široká, aby si mohl vybrat úplně každý. Navíc lze pomocí majitelky těchto stránek ušít dovolenou doslova na míru, abyste pro sebe získaly ten nejideálnější pobyt co do destinace, termínu i formy dovolené.