Doporučujeme

Tuning motoru je levnou možností, jak docílit původního výkonu

Znáte svůj vůz skutečně dobře? Mnoho lidí stráví v autě výraznou část svého života a není divu, že jim přiroste k srdci. Pokud máte své auto rádi, měli byste o něm i něco vědět. Každý vůz postupně ztrácí výkon, je to zcela běžný efekt, že má starý vůz větší spotřebu a výkonnostně je na tom hůře, než když byl nový.

kalkulackaPro mnoho lidí je to signál k pořízení nového vozu. Nový vůz není však nezbytností. Pokud jste zaznamenali nižší výkon, nabízí se vám levná a nenáročná úprava, které dokáže výkon i spotřebu vrátit do původních hodnot. Úprava se nazývá chiptuning, někdy se jí také říká tuning motoru. Základem klasického chiptuningu je fyzický zásah do vozu, který je obvykle nákladný a změní jeho vzhled. U chiptuningu se do vozu nijak fyzicky nezasahuje. Jedná se o softwarovou úpravu řídící jednotky. Tato úprava nepředstavuje žádná rizika, jelikož se původní hodnoty vozu zálohují a lze je kdykoliv vrátit zpět.

Měření výkonu

Součástí chiptuningu je i měření výkonu, díky kterému si můžete ověřit reálné hodnoty výkonu motoru. Získáte přesný protokol s výsledky měření. Samotné měření je prováděno na válcových brzdách a za použití nejmodernějších měřících zařízení.

Chiptuning pro váš vůz

pc-pneumatikaChip tuning lze provést na jakémkoliv voze a pokud nejste spokojeni s hodnotami vašeho vozu, můžete si je nechat levně upravit. S úpravou se životnost motoru nijak nemění, stejně tak nedochází k žádnému zvýšení emisí. Snížením spotřeby lze ušetřit až 8-15% nákladů, takže se investice do chiptuningu rychle vrátí. Jediná úprava udělá z vašeho starého vozu opět nový a rozdíl poznáte okamžitě. Chiptuning nemůže provozovat nikdo nezkušený a pokud chcete mít záruku kvalitního a výhodného provedení, navštivte Camp Performance Chiptuning na adrese Spodní 1, Praha 5 – Lahovice.