Doporučujeme

Přineste barvy podzimu do šatníku. Jaké odstíny vedou?

Ještě jste nevyužili svůj ZOOT dárkový poukaz nebo jiný slevový kupón na svůj oblíbený eshop? Pak je načase zamířit na e-shopy a pustit se do nakupování! Jenže co hezkého si koupit do šatníku? Čím svou stávající sbírku zpestřit? Vyplatí se vsadit na barevné podzimní kousky, které se, doufejme, budou nosit i v zimě. Zatímco všechno nasvědčuje tomu, že bychom se barev neměli nijak obávat, proto jim buďme otevření a pusťme je přes práh našeho domu. Jenže s jakými konkrétními barvami letos zabodujeme?

Hnědá a koňaková, vpřed!

Pokud nejste milovníkem extrémně výrazných odstínů, určitě budete rádi za zjištění, že se do popředí během podzimu dostávají odstíny hnědá a koňaková. Tyto dvě velice elegantní barvy se dobře kombinují, navíc se hodí jedna ke druhé, což je příjemný benefit. Obě barvy v sobě mají něco, co je opravdu nepřehlédnutelné a co lze hezky doplnit třeba khaki odstínem, pokud byste do outfitu chtěli zakomponovat ještě něco svěžího a netradičního.

Jelikož se jedná o trendy odstíny, kousků v těchto barvách najdete na trhu mnoho. Učaruje vám kabát nebo spíše kabelka?

Zelená je žhavým trendem letošního podzimu

Vedle hořčicové, hnědé a koňakové barvy se strhla pozornost na zelenou. Ale ne na tradiční khaki, která oslnila loňské podzimní měsíce, ale spíše máme na mysli výraznější, až smaragdovou barvu. Ta se hodí nejen na slavnostní události, ale také se skvěle kombinuje s jednotlivými kousky do práce.

Velkým trendem letošních chladných měsíců bude kabát rovného střihu v této výrazné, smaragdové barvě. Už jste stihli jeden ulovit?

Vínová je stále v módě

Existuje ale i barvička, která v módě zůstala napříč všem okolnostem, a tou je vínová. Stejně jako vloni platí i nyní, že vínový můžete mít kabát, ale také kozačky nebo kalhoty. Nebojte se ani výrazného vínového šátku, který může být dominantou celkového outfitu.