Doporučujeme

Příjemné léto s klimatizací Olimpia Splendid

Mobilní klimatizace v létě rozhodně ulehčí život. Kdo nemá rád horko a pocení doma nebo v kanceláři, může se přiklonit k variantě mobilních klimatizací italské značky Olimpia Splendid. Tyto mobilní klimatizace se pyšní velmi tichým módem a nízkou spotřebou energie.

Vzdusin1 (2)Zvláště v panelákových zástavbách o menší bytové výměře se drží horko, které se jen tak nevyvětrá. Lidé tak v létě lapají po dechu i na vlastních balkonech, kde na ně místo vzduchu čeká neskutečná výheň. Jistě, jsou způsoby, kterými se dá teplo kompenzovat, ale většina z nich není tak účinná, jako právě klimatizace.

Jde zejména o ty, které se mohou různě přesouvat. Lze je snadno přenášet z místnosti do místnosti. Příjemného prostředí lze dosáhnout s mobilními klimatizacemi kdekoli a to během velmi krátké doby.

Mobilní klimatizace se pro každého stává přitažlivou věcí

Vzdusin1 (4)Modelová řada klimatizací Olimpia Splendid rozhání chladný vzduch po celé délce prostoru, čímž napomáhá popohánět vzduch i do míst, kde je ho málo. Váš byt tím pádem bude dokonale provzdušněn a splňovat kritéria moderního bydlení. Řada domácností už na to přišla, čím jim mobilní klimatizace preventivně zabraňuje. Jsou to i všemožné plísně v koupelnách, kde se hromadí horká pára po koupeli nebo sprše.

Vsadit na kvalitu, znamená také věřit v lepší zítřky. Malé mobilní klimatizace jsou nenáročné na prostor, ale i na údržbu. Jejich bezproblémový chod zajišťuje precizní systém, který si člověk nastaví přesně na míru. Výkon klimatizací se dá využít až ve třech stupních rychlosti, což je velmi příjemné. Ovládání je umožněno dálkovým ovládáním, namáhat se člověk určitě nemusí. Chytré mobilní klimatizace se zapnou i vypnou samy, když si je přednastavíte.