Doporučujeme

Před všemi

Nevyhovuje vám, jak na vás civí každý, kdo jde okolo vašeho domu? Chtěli byste na vaší zahradě větší soukromí? Potom to chce méně průhledný plot. Máte-li plot pletivový, dřevěný nebo zatím vůbec žádný, je čas vyměnit ho za kvalitní a neprůhledné oplocení. Možností máte v dnešní době celou řadu, každému vyhovuje něco jiného, ovšem ti, kteří vyzkoušeli, se shodují, že by už neměnili. Mají totiž kolem domu kvalitní betonový plot.

V čem spočívají hlavní výhody

Je to jednoduché, betonový plot je vyroben z vysoce kvalitního českého betonu, který má dlouhou životnost, je odolný a stálý. Plot sestává ze sloupků a plotových dílců, můžete vybírat dekor plotu i jeho barvu a také výšku a tvar zakončení. Pokud se vám pouze betonový zdá monotónní, můžete jej doplnit dřevěnými prvky, vyberte si dřevěné latě v libovolné barvě a umístěte je mezi betonové dílce nebo je použijte jako zakončení plotu, to záleží zcela na vás. Rádi byste dopředu věděli, jak bude vámi vybraný plot vypadat? Navštivte Betonoveploty.net a vyzkoušejte zde speciální konfigurátor plotu, stačí zde zadat parametry plotu a konfigurátor vám pomocí vizualizace ukáže, jak by vypadal zvolený plot kolem modelového domu. Vy tak získáte představu, zda by se vám takový plot líbil kolem vašeho domu, případně můžete měnit vzory, barvy i ostatní parametry plotu a sledovat, co vás nejvíc osloví.

Betonoveploty.net nabízí kvalitní betonové ploty od českých výrobců, nečekejte žádné polské napodobeniny. Můžete si zde plot nejen poptat, ale domluvit rovnou i dopravu a montáž. Montáž betonového plotu není příliš složitá, je však namáhavá, protože betonové prvky plotu jsou opravdu těžké. Nemusíte se dřít sami, objednejte si montáž betonového plotu od spolehlivé firmy Kulkabex, s.r.o., která má za léta praxe s instalací betonových plotů spoustu zkušeností.