Doporučujeme

Pečujte o své vlasy

Lesklé a pevné vlasy jsou známkou zdraví. Pokud se kožní kutikuly překrývají těsně, vnitřní vrstvy kůže jsou dostatečně chráněny před teplem, sluncem, chlórem, ale i mrazem. Jsou-li vlasy poškozené, mají sklon k vysušování, lámaní a nudnému vzhledu. Ústřední roli v tom všem „mimo vlivů životního prostředí“ hraje také vlasová kosmetika. Poradíme vám, jakou vybrat.

Značkové produktové řady typu L’Oréal, WELLA, MATRIX, Label.M, Goldwell, Kérastase a další si jistě oblíbíte. Posilují vlasové vlákno, které se tím pádem stává odolnější, přesto vzdušnější a elastičtější.

Proč vám nestačí šampón?

Pokud toužíte o vlasy pečovat komplexně, šampón na vlasy nestačí. Sice z vlasů smyje nečistoty a vlasy jsou na pohled o dost atraktivnější, ale člověk by se měl věnovat i hloubkové péči o vlasy a pokožku. Pro tyto účely je vhodné používání kondicionérů a masek na vlasy. Jedině ony dokážou zpět utěsnit vrstvy kůže bez mezer a neposedné vlasy ukočírovat tak, aby nebyly nadzvednuté od hlavy. Díky tomu jsou vlasy chráněné a nádherně hedvábné.

Sílu pro vlasy najdete v přírodě

A abychom nechodili pro posilující ingredience daleko, je na čase na návrat k přírodě. Tam se totiž nacházejí ty nejcennější látky, které jsou pro vlasy dokonalou vzpruhou a oživením. Vsaďte na med, oves, meruňkový olej, provitamin B5, technologii AOX, ceramidy, bambucké máslo a další! Kondicionéry vyhladí strukturu vlasů, efektivně zacelí vlasové vlákno a jejich krémová a voňavá konzistence navíc potěší i vaše smysly.

Sametově lesklé vlasy nemusí být jen sen. Stačí sáhnout po té pravé vlasové kosmetice a chránit tak vlasy po celých 24 hodin denně. Velmi důležitá je hydratace a celková výživa. Vlasy jsou po kondicionéru lépe ovladatelné a připravené na další styling.

Masky na vlasy jsou na zvláště poškozené vlasy, kde působí jako jedinečná léčebná kúra. Identifikují místo poškození vlasů a napravují jejich strukturu. Současně je vyživují a ve výsledku zjemňují.