Doporučujeme

Jak na organizování eventů

Nejprve je dobré si vysvětlit, co jsou to eventy. V podstatě se jedná o zajištění a organizování nejrůznějších akcí veřejného či firemního charakteru.

Například jsou to veřejné oslavy důležitých výročí, firemní večírky, bankety, rauty či konference, slavnostní otevření poboček, ale i koncerty nebo sportovní turnaje a utkání.

Kdo organizuje eventy

Organizováním eventů včetně zajištění hostesek se zabývá event agentura Benchmark, která sídlí v Praze 5, U Santošky 11/2285. Pořadatelé jakýchkoliv společenských, kulturních či sportovních akcí z řad obecních úřadů, firem či dalších právnických osob či podnikatelských subjektů, mohou služeb této renomované eventové a hosteskové společnosti kdykoliv využít.

Průběh eventů

Agentura se postará o celou organizace jakékoliv akce včetně detailů. Objenatel například firemního večírku se nemusí prakticky o nic starat a všichni si mohou užívat bezprostřední radost a emoce při zábavě, která je přirozeně proložena hodnotami a tradicemi dané společnosti. Krédem agentury Benchmark je perfektnost a kvalita s využitím nejmodernější techniky.

Hostesky

K organizaci eventu patří i zajištění hostesek, pro které je vlastní přirozenost a profesionální přístup. Přítomnost hostesek je nejen milá, ale také je zárukou naprosto dokonalého průběhu. Hostesky vybrané agenturou Benchmark prošly náročným výběrem, pečlivějším, než tomu bývá u jiných agentur. Snadno zvládají i nečekané situace, přičemž si stále zachovávají dekorum a milý úsměv. Pomáhají s organizací gala večerů, tiskových konferencí, sportovních turnajů, road shows či předváděcích a ochutnávkových akcí. Agentura je vybavuje kostýmy podle tematu eventu, nebo šaty v příslušných firemních barvách.

Hostesky Praha procházejí i pečlivou přípravou a v samotném průběhu eventu se navzájem podporují a zkušené hostesky radí začínajícím junior hosteskám.