Doporučujeme

Osvěžující sprej na obličej – omládněte!

V zimních měsících naše pleť ohromně trpí. Chybí jí základní vitamín D, který se přirozenou cestou získává ze slunce. Ale protože sluneční záření je v zimě velice omezené a vitamín D v kapkách už čistě přirozený není, odráží se to i na naší pleti. Je unavená a bez barvy. Takto se ani vy necítíte dobře – únava se projeví kompletně na celém organismu, jste bez jiskry a bez nálady.

Ale to není nutné. A nemusíte se nutit do polykání chemicky zpracovaných farmak v podobě vitamínů. Ani kvůli tomu nemusíte běhat po doktorech. Řešení je daleko jednodušší. Pořiďte si přirozený prostředek, který vás zase přivede k životu. Jak by se vám líbila hydratace pleti doma? Žádní lékaři, žádné drahé salony. Sprej můžete aplikovat, kdykoli to budete potřebovat. Kvalitní hydratační sprej na obličej vám dodá přesně to, co vaší pleti chybí. Není to otázka pouze zimního období, prostředek můžete užívat celoročně a dennodenně. Neobsahuje agresivní parfémy, proto je vhodný i pro alergiky.

Osvěžující sprej na obličej je samozřejmě určen ženám i mužům. Mužská pleť je úplně stejně náchylná a také potřebuje osvěžit a oživit. Ideální je, že přípravek je možné mít u sebe neustále. A tedy jej lze aplikovat pokaždé, když se cítíme unavení. I když se rozhodneme cestovat, pojedeme třeba na hory, sprej na pleť si můžeme vzít s sebou.

Prostředek je nejenom praktický, ale i velmi elegantní. Protože je vyroben v moderním designu, může se stát vhodným dárkem pro vaše blízké. Darujete tím zároveň kousek zdraví. Udělejte radost svým přátelům. Anebo se obdarujte sami – udělat občas drobnou radost sami sobě je rozumné. A vyhozené peníze to zcela jistě nebudou.

Produkty YVY® PURE můžete zakoupit na eshopu„YVYCOM.COM [íví]“.