Doporučujeme

Okořeňte svůj sexuální život hračkami, které potěší nejeden pár

Chcete, aby váš sexuální život byl pokaždé smršť vášně, a tak elektrizující zážitek, až z vás budou pomyslně létat jiskry? Není nic jednoduššího než si okořenit každý sex novými erotickými hračkami, které ve vás zažehnou doslova erotický plamen a vy se budete cítit jako postelový bůh. Proč tedy nevyzkoušet něco nového?

Jaké jsou ty nejoblíbenější erotické pomůcky?

Venušiny kuličky – Nejlepší způsob, jak se nažhavit na nejenom večerní radovánky. Jejich výhodou je, že je žena může nosit prakticky pořád. V obchodě, v práci či jen prostě ve městě – neustále můžete být eroticky naladěna a jemně stimulována kuličkami, které jsou bezpečně zavedeny v pochvě, tudíž nikdo nemůže mít ani nejmenší tušení, že vám tam něco „hrká“ a tím vás stimuluje k úžasnému postelovému zážitku.

Anální hračky – Výhodou je, že tyhle hračky můžete používat oba. Je známo, že muži mají velice citlivou prostatu. Zkuste je podráždit análním šidítkem a uvidíte, jak začnou touhou vzdychat a budou chtít stále víc a víc. A samozřejmě i ženy si zde přijdou na své. Nechte si chvíli „obšťastňovat“ i jiný otvor – uvidíte, že téhle praktice velice brzo přijdete na chuť.

Latex – Sex s příchutí neznáma – i tak by se dalo označit „laškování“ v latexovém oblečení. Zvolte celkovou kombinézu, která vám zakryje i hlavu a nechte svého partnera si užívat prakticky s někým cizím. Nádech toho neznámého vás naprosto rozpálí. Kostým si pořiďte každý svůj a poté si to zkuste naopak. Nebo preferujete sex v kostýmu oba? Sexuální fantazii se meze nekladou, tak jí nechte otevřená vrátka!

Nemusíte se bát, že na erotických pomůckách je něco špatného. Každý má své touhy, což je naprosto přirozené – a každý k jejich uspokojení vyžaduje něco jiného – proč si to tedy nedopřát?